Сьогодні нас відідали:

Головна » 2010 » Грудень » 16 » Події 7-го туру української прем'єр-ліги
01:20
Події 7-го туру української прем'єр-ліги

«Динамо» і «Дніпро» вперше розходяться по нулях в Києві. Останній раз зустріч цих команд завершилася без забитих м'ячів 21 липня 2001 в Дніпропетровську.

Динамівці продовжують свою безпрограшну серію в рідних стінах до 31 матчу, але завершують два інших домашніх «серіалу»: переможний з 10 ігор і рекордний для чемпіонатів Україна гольовий з 40. До минулої неділі кияни останній раз втрачали очки на своєму полі 31 жовтня минулого року, зігравши внічию з «Карпатами» - 1:1, а не забивали - 3 листопада 2007-го, поступившись 0:1 «Металісту».

«Динамо», що провело будинку 20-ї без гольовою матч, робить 100-ту нічию в українських чемпіонатах.

З 12-ї спроби вперше відбирає очки у «Динамо» Володимир Безсонов.

Після світової «Дніпра», в турнірній таблиці залишається тільки два нулі: жодної поразки не має «Шахтар», жодного виграшу - запорізький «Металург».

«Шахтар» 7-й раз поспіль, а всього 10-й, виграє у «Волині».

Переможна серія гірників досягає 5 ігор, безпрограшна - 24, гольова - 13, суха - 329.

Донеччани вперше в цьому сезоні не пропускають на виїзді.

Клубний антирекорд встановлює «Волинь», продовжила свою безгольову домашню серію до 457 хвилин.

М'яч, забитий Едуардо, виявляється 400-м, пропущеним «Волинню» в прем'єр-лізі.

«Кривбас», вперше забив "Металісту" на його полі більше двох голів, перериває безвиграшну серію в зустрічах з харків'янами, яка склала в підсумку 8 ігор (2 нічиї і 6 поразок).

Криворіжці реалізовують 12-й пенальті поспіль.

«Металіст» 20-й раз зазнає поразки, ведучи в рахунку по ходу зустрічі.

Харків'яни повторюють особистий анти рекорд, програвши в рідних стінах третій матч поспіль.

Гольова домашня серія підопічних Богдана Маркевича досягає 11 ігор.

«Таврія» здобуває 4-у поспіль перемогу над запорізьким «Металургом», забивши в цілому 7 м'ячів і не пропустивши жодного. На своєму полі кримчани обіграли запорожців в 10-й раз.

Дмитро Голайдо стає автором 50-го гола «Таврії» у зустрічах з «Металургом».

Запорожці, які в цьому сезоні поки обходяться на виїзді без забитих м'ячів, доводять свою гостьову без гольову серію до 492 хвилин.

Переглядів: 3230 | Додав: Катарина | Рейтинг: 0.0/0