Головна | Каталог статей | | Реєстрація | ВхідПонеділок, 04:34, 2017Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Статті » Футбол в регионах [ Додати статтю ]

А ось Вілліан можливостей відобразитися на табло не мав.

У перерві Ігор Гамула замінив форварда (Давидов за м'яч зачепитися не зумів) і кілька активізував гру своєї команди попереду. Але як це часто буває, за рахунок надійності оборонних порядків. У підсумку, гості не тільки в атаці не досягли успіху, але і якість гри в обороні втратили. Відчувши свободу, бразильські легіонери «Шахтаря» заграли легко і невимушено. Тільки от відсутність швидкості і звичне бразильське піжонство зводило їх зусилля нанівець.

Один лише Коста цілком міг оформляти хет-трик (намагався Жадсон, регулярно віддавав загострюють паси): удар головою з класної позиції і два виходи практично один на один закінчувалися ударами повз. Так само безбожно мазав і Фомін (чого вартий момент на 63 хвилині, коли Руслан з кута штрафного не влучив у ближній кут, а на 89 хвилині не реалізував вихід 2 в 1).

Пофеерів у четвер, цей бразилець взяв паузу воліючи демонструвати техніку, але не грати на команду. Відверто розчарував і Фернандіньо, який, як здалося, прибирав ноги, та й взагалі грав досить пасивно. Тим не менше гості м'якістю опорного хава не скористалися. Та й до володінь П'ятова доходили вкрай рідко (можна згадати удар у боротьбі із захисником у виконанні Малюка). У результаті в досить середньому темпі і при повному контролі господарів матч і підійшов до свого логічного кінця. Написаний Містером сценарій

не зміг переписати навіть Лісіцин, який відзначався активністю, а на 90 хвилині навіть подав кутовий. Який завершився найгострішої контратакою на ворота Бабенка - Жадсон м'яко накинув м'яч в руки воротарю.

У результаті маємо мінімальну перемогу «гірників», які перемогли свого суперника за рахунок більш високого індивідуальної майстерності і діючи аж ніяк не на повну потужність. А головне, без допомоги третіх сил. Ужгороді ж сподобалися, перш за все, своїм настроєм і бажанням битися. А ось ігровий малюнок у команди кілька розмитий. Та й чотири очки в матчах з грандами - це вже вище даху! Розраховувати на ще одну сенсацію було наївно.

Категорія: Футбол в регионах | Додав: Катарина (18.12.2010)
Переглядів: 269 | Рейтинг: 0.0/0