Головна | Каталог статей | | Реєстрація | ВхідСубота, 05:47, 2024Вітаю Вас Гість | RSS

Баварія - Боруссія Дортмунд 3:1

Матч очікувався з великим нетерпінням. Нинішній Дортмунд під керівництвом Клоппа виглядає дуже сильною командою, якій просто необхідно час, щоб розкочегарити на повну і почати демонструвати свою реальну силу. Два останні матчі для Дортмунда склалися невдало, тому було резонно очікувати, що в матчі проти Баварії дортмундци сильно додадуть.

І правда, підопічні Юргена Клоппа провели дуже непоганий матч. Плюс з виходом Франка Рібері у Баварії з'явилося набагато більше проблем в обороні, пов'язаних з тим, що француз зовсім не хоче відпрацьовувати біля своїх воріт. Цим Боруссія начебто і користувалася, але реалізація у кульгала неймовірно - за це Дортмунд і розплатився. За словами самого Юргена Клоппа, у Боруссії було близько десяти вербнякових моментів, але жоден з них не був реалізований. Як підсумок, 3:1 на користь Баварії, яка продовжує свій божественний спурт на вершину.

Герой туру

Рууд ван Ністелрой (Гамбург)

Гамбург нарешті знайшов собі по-справжньому класного форварда. Чесно кажучи, висококласний нападник - це саме те, чого не вистачало підопічним Бруно Лаббадіі протягом цього сезону. Довго мучилися сіверяни, створюючи моменти, але в результаті їх не реалізовуючи. Тепер же з'явився Ністелрой, але є проблема - він, як і той же Петріч, любить часто ламатися.

Ван Ністелрой в матчі проти Штутгарта вийшов на 65-й хвилині. Десять хвилин голландця зовсім не було видно, а потім він за дві хвилини забив два класичних голи імені Ван Ністельроя, принісши тим самим перемогу своїй команді. Світовий рівень, приголомшливий клас - ван Ністелрой привносить в Гамбург атакуючу міць. По праву герой туру, і тепер уболівальники Гамбурга можуть лише молитися на те, що Рууд не зламається.

Категорія: Футбол в регионах | Додав: Катарина (18.12.2010)
Переглядів: 524 | Рейтинг: 0.0/0