Головна | Каталог статей | | Реєстрація | ВхідЧетвер, 04:09, 2024Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Статті » Футбол в регионах [ Додати статтю ]

Другий тайм можна умовно розділити на дві частини.

Перші хвилин 25-30 ініціативою повністю володіли господарі. Вілліан, Фомін (до слова, після того як рахунок став 2:0, Руслан змістився на лівий фланг і тактична розстановка донеччан придбала звичні контури) і Коста за підтримки Раца і Срни повністю зрівняли з землею оборонні порядки Грозного, який в цей час вів себе на рідкість спокійно. Але забити і остаточно «вбити» інтригу не вийшло. Хоча моментів вистачало.

Наприклад, на 53 хвилині Вілі навісив з кутового (!!!), Фомін скинув Алріано - штанга. Руслан підібрав і відкинув на Кучера. Олександр на лінії воротарського «прибрав» захисника, але вдарив вище. Через п'ять хвилин Жадсон головою ткнув м'яч у бік воріт після навісу Срни. Крім цих моментів варто відзначити непогані удари Срни і Хюбшмана, а також високу індивідуальну майстерність Вілліана, яке часом йому

Я перевів центрального захисника Євсєєва, який вправно грає головою, на позицію центрального нападника. І я впевнений, ми б забили гол, якби не безглузда помилка воротаря. Він чомусь зголосився бити цей штрафний, потім прибрав м'яч під себе, обрізка - контратака, і ми отримуємо третій м'яч. Так, між 2:1 і 3:1 різниці немає. Але при 2:1 можна було ризикувати, намагатися зрівняти рахунок, може бути буде 2:2. Я завжди так ризикую! Я не боюся ризикувати!

Я не хотів би, щоб для багатьох гравців досвід гри з «Шахтарем», і досвід гри на цій арені, проходив через негативний результат. Я не хочу - я звик перемагати. Але відразу психологію переможців, за один день чи місяць, не закладеш. Я дуже засмучений тим, що ми не обіграли «Шахтар» - я вам можу сказати чесно. Хай би ми програли Полтаві, але обіграли «Шахтар». Знаєте чому? Це для гравців важливо, не для мене. Я в Лізі чемпіонів багато ігор провів, мене важко чимось здивувати.

Для них це було дуже важливо. Вони виростуть відразу і мені буде набагато легше з ними працювати. Тому мені потрібні перемоги над великими командами, я вам про це відкрито говорю. Міг, звичайно, прийти і сказати банальні слова, але вам це не цікаво. Вам же хочеться дізнатися у тренера, як він будував гру, що він хотів зробити. І що в кінцевому підсумку вийшло, що не вийшло - теж. Тому я вам чесно кажу - у нас вистачило б сил на те, щоб пресингу вати всю гру. Я говорив у перерві, що ми можемо врятувати гру, тільки треба вірити, не потрібно боятися. Напевно, деякі гравці боялися, і я розумію це - «Шахтар» є сильним клубом, регулярно грає "у Європі». Але в наступному матчі я обіграв «Шахтар»!

Категорія: Футбол в регионах | Додав: Катарина (18.12.2010)
Переглядів: 742 | Рейтинг: 0.0/0