Головна | Каталог статей | | Реєстрація | ВхідСереда, 21:44, 2024Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Статті » Футбол в регионах [ Додати статтю ]

Гольову атаку розпочав своїм пасом на Агуеро Антоніо Рейес.

Той хльостко пробив з лінії штрафної, Форлан підставив ногу під м'яч, дезорієнтувати голкіпера, і записав відкриття рахунку на себе.

Але не довгою була радість іспанської команди: а відмінною комбінаційної атаці вже через п'ять хвилин «коттеджери» зрівняли рахунок. Боббі Замора зробив все можливе і неможливе, буквально розкотивши захист супротивника. Він і Золтан Гера закружляли голову швидкими переказами м'яча з одного флангу на інший, і Саймон Девіс, отримавши м'яч після стрімкої перепасовки, вколотив його у ворота.

Так і вийшло, що при явному домінуванні «матрацників», результатом першої половини гри стала нічия.

А от другий тайм «Фулхем» почав дуже активно. Був потенційно небезпечний момент у Боббі Замори, якому перешкодив фол Переа, яскравим став вихід один на один Золтана Гери. Після передачі врозріз він вискочив на побачення з голкіпером, але не зміг у дотик м'яко прийняти м'яч, відпустив його занадто далеко і де Хеа встиг накрити снаряд тілом. Плюс дотиснув драматизмом, розігравши пантоміму «поривом повітря ледь не проломили голову».

І вже звичайно не можна не згадати подарунок, який зробили англійцям гравці «Атлетіко». Цього разу відзначився Лопес, який ледь не став автором результативної передачі - після прострілу з лівого флангу він виніс м'яч прямо на Девіса, і той відмінно пробив по воротах. На вищому рівні зіграв де Хеа, взявши складний удар.

Категорія: Футбол в регионах | Додав: Катарина (18.12.2010)
Переглядів: 1215 | Рейтинг: 0.0/0