Головна | Каталог статей | | Реєстрація | ВхідП`ятниця, 10:29, 2024Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Статті » Футбол в регионах [ Додати статтю ]

І наступну і одночасно останню атаку гості провели лише наприкінці матчу.

Повністю перевершуючи суперника за всіма компонентами гри, київські динамівці не змогли вирвати перемогу в домашньому матчі 1 / 16 Кубка УЄФА. І хоча ми маємо право нарікати на необ'єктивне та упереджене суддівство, не арбітр завадив динамівцям бити повз воріт у вигідних умовах.

Початок матчу, та й що там говорити, весь його хід, повністю підтвердив наші міркування в анонсі. Валенсія стала в Києві дуже слабкою командою, яка не має козирів. І з дірками в обороні. З перших хвилин чемпіони України, підтримувані вболівальниками, повністю заповнили в снігопад трибуни стадіону, побігли розривати іспанців. І на 7-ій хвилині Кравець на індивідуальній майстерності двох захисників збірної Іспанії, але пробив вище воріт. І відразу ж надійшла відповідь Валенсії. Мата пройшов по лівому флангу, прострілив у воротарський і Давід Сілва зробив рахунок на користь Валенсії.

Хотілося просто кричати! Підсковзнувся Несмачний, проспали центральні захисники. А Богуш ... Ялинки-палиці, голкіпер повинен виносити м'яч з воротарського разом з головами і ногами суперників. Він же, як ніби, прилип до лінії воріт. 0:1. Динамо продовжувало атакувати. Класно індивідуально грав Мілевський, який мав момент за моментом. Але з впертістю не потрапляв в створ воріт. Найкращий шанс мав Кравченко, з ходу що припав до двору чемпіонів України. Саме він потрапив, нарешті, в створ воріт, але м'яч на кутовий виніс Албейда. Навіть Вукоєвич міг забити. Але київський "протигаз" не потрапив до ладу по м'ячу з вигідного положення. Так і закінчився перший тайм атаками діномовцев, які повинні були вигравати навіть з більш великим рахунком, ніж ми вказували в прогнозі.

У другому таймі замість Гіоане на поле вийшов Чернат. І гра киян ще більше перетворилася. Валенсія не могла навіть зачепитися за м'яч. Вже першим дотиком Флорін перевірив на міцність воротаря Валенсії. І навал все ж таки дав результат. Після прострілу того ж Черната зі штрафного захисники Валенсії знову помилилися. І Альбіоль другу гру поспіль забив гол у свої ворота. 1:1. І змусив помилитися суперника Мілевський побіг святкувати успіх до свого дискваліфікованого другу Алієву. Здавалося, понеслося. Динамо пішло добивати Валенсію.

Що ж, прикро і прикро до сліз, що Динамо не зуміло розгромити Валенсію. Але тим не менш, всі переконалися, що Київ сильніше Валенсії. І через тиждень треба зібратися, розлютитися і довести свою перевагу. Ми можемо і повинні їх перемогти!

Категорія: Футбол в регионах | Додав: Катарина (18.12.2010)
Переглядів: 477 | Рейтинг: 0.0/0