Головна | Каталог статей | | Реєстрація | ВхідП`ятниця, 13:52, 2024Вітаю Вас Гість | RSS

І суддя дає фінальний свисток

Після довгоочікуваного гола полтавці зуміли утримати себе в руках і ще більш обережно почали діяти в обороні. «Шахтар», у свою чергу, кинувся в атаку, так і не реалізувавши жодного моменту. Мірча Луческу освіжає атакуючих гравців замінами, але це теж не приносить бажаного результату. А буквально через 10 хвилин після голу, гірники залишаються в меншості через неприємного інциденту між Фернандіньо і Маркоскі, що починає остаточно вбивати надію на перемогу у донецьких уболівальників. Микола Павлов тягне час тактичними замінами.

На останніх хвилинах «Шахтар» намагається провести кілька атак поспіль, але неточні передачі і фоли заважають довести справу до кінця. Під кінець додатковий час, «Ворскла» не поспішає вводити м'яч у гру, за що і отримує попередження. Останній ривок «Шахтаря» до полтавських воріт..

Ейфорія від усвідомлення перемоги охопила вболівальників, гравців, працівників полтавської команди. Тренер і гравці з радістю і вдячністю кинулися до радісних трибун. А на ультрас секторі фанати ще раз розгорнули банер «Разом ми сила!». Церемонія нагородження пройшла по вищому розряду - з кілограмами блискіток і урочистою музикою, з бризками шампанським і радістю, з медалями та Кубком України. Гравці «Ворскли» пробігли коло пошани зі своїм історичним трофеєм під оплески усіх уболівальників і полтавських, і донецьких. Вони чесно боролися за трофей і, мабуть, більше хотіли його отримати.

Теплі і дружні відносини між ультра Полтави та Донецька сподвигли і тих, і інших підготувати кілька вітальних банерів своїм друзям. Цей банерний «діалог» відбувся в середині другого тайму і неабияк підняв хлопцям настрій, в черговий раз довівши, що можна залишатися друзями на трибунах, коли на полі йде боротьба. Приблизно з тієї ж причини поразки «Шахтаря» донецькими фанатами сприймалося без болю втрати, адже, як кажуть, для друзів - не шкода. Для «Шахтаря» це був би всього лише сьомий Кубок України, а для «Ворскли» він був першим, історичним! Щиро вітаю полтавчан із заслуженим трофеєм. Вони хотіли, вони боролися, вони перемогли! І нехай рідна команда частіше радує своїх уболівальників такими важливими перемогами, зокрема, бажаю, щоб «Ворскла» зробила дубль за кубкам.

Що ж стосується не вигравши, то не варто висувати обвинувальні тиради на адресу футболістів. Але, якщо програш принциповому супернику в останньому турі Прем'єр Ліги був жартівливо перекладений на плечі Президента України та вітальний фуршет, то вислизнули з рук Кубок Україні, а разом з ним і Супер кубок Україні, цілком залишаються на їхній совісті. І цієї втрати двох трофеїв в один день не зміг замінити навіть грандіозний концерт вшанування володарів Кубка УЄФА. Особливо, якщо врахувати, що справжні фанати, які їздили до Дніпропетровська підтримати команду на фіналі Кубка України, не встигли повернутися навіть до салют.

Категорія: Футбол в регионах | Додав: Катарина (18.12.2010)
Переглядів: 523 | Рейтинг: 0.0/0