Головна | Каталог статей | | Реєстрація | ВхідВівторок, 13:21, 2024Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Статті » Футбол в регионах [ Додати статтю ]

Кожна атака, кожен небезпечний момент викликали бурю емоцій.

Під час переклички верхнього та нижнього ярусів було враження, що ми здригаємося всю земну кулю. А коли на 25-й хвилині Адріана, отримавши пас і прокинув м'яч собі вперед, спокійно перекинув Візі, оранжево-чорні трибуни заревли криком радості. Над головами заблищала піротехніка, і почалося масове братання. Ми стали на крок ближче до заповітної мети.

Але наше щастя було не вічне, і вже через 10 хвилин сильно пробиває Налдо, а Пятов не повністю справляється з м'ячем. Бременські вболівальники помітно пожвавилися. У хід пішла піротехніка. Але ж нічого ще не втрачено - рахунок зрівнявся і треба знову починати з рівних позицій. Перший тайм відзначився ще кількома гострими моментами «Шахтаря», які так і не вдалося довести до логічної розв'язки.

Другий тайм почався набагато жорсткіше - більше волили, грали грубіше. На трибунах уболівальників «Вердера» з'явився банер-напис, адресований Гамбургу: «Привіт тим, хто залишився вдома». А на полі йшла запекла боротьба. У володінні м'ячем і за кількістю атак «Шахтар» домінував над «Вердером», але, у жодному разі, не можна сказати, що суперник був слабший! Адже тим цінніше перемога - сильних перемагають лише найсильніші!

Стало зрозуміло, що екстра-таймів вже не уникнути, але ми не зневірюється, що нам під силу подолати «Вердер». І вже на 7-й хвилині додаткового першого тайму Жадсон допоміг ще більше повірити у свої сили. Після цього кожна хвилина здавалась вічністю. Хотілося прямо зараз почути фінальний свисток, кожен подумки наближав цю мить. А суперник не хотів здаватися і кидався в бій з новими силами. Але ж і ми не ликом шиті - у нас є чим відповісти: гострі атаки, непробивні оборона, свіжі гравці заміни.

Боротьба не вщухала ні на секунду. Вболівальники теж не збиралися заспокоюватися. Нерви були натягнуті немов струни. Емоції виривалися з грудей. Другий екстра-тайм вже наближався до завершення. Залишалися лічені хвилини до свистка. Надія на перемогу все більше перетворювалася на впевненість. І на останніх хвилинах серед оранжево-чорних фанатів у першому ряду з'явилася група людей в білому. Це була креативна заміна банера - напис на білих футболках говорила про те, що КУБОК НАШ! Головний арбітр зустрічі Луїс Медіна Канталехо дає фінальний свисток. Матч закінчений. І тепер починає приходити усвідомлення, що МИ ЗАБРАЛИ КУБОК УЄФА!

Категорія: Футбол в регионах | Додав: Катарина (18.12.2010)
Переглядів: 568 | Рейтинг: 0.0/0