Головна | Каталог статей | | Реєстрація | ВхідП`ятниця, 09:20, 2024Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Статті » Футбол в регионах [ Додати статтю ]

Кубок Росії. 1/4-я фіналу. Далі йдуть "старші"

Кубок Россіі-09/10 виходить на фінішну пряму. У середу відбулися три матчі чвертьфіналів - три, тому що в четвертому відпала потреба. «Москву» ліквідували і пермський «Амкар» пройшов у півфінал напряму. Тепер, між іншим, нас чекає другий в історії фінал Кубка Росії, в якому не буде брати участь ні один столичний клуб. Вперше таке було в 2004-му, коли грозненський «Терек» обіграв у вирішальному матчі самарські «Крила Рад» (1:0).

Для команд, що залишилися склалася сітка ставала в буквальному сенсі стежкою до Європи. Одна її сторона обіцяла півфінал «Зеніт» - «Амкар», в той час як друга давала шанси на участь у Лізі Європи Владивостока і Владикавказу, Саранська і Новосибірську ... У результаті вийшло, що в півфіналі виявилися винятково бігового команди.

Лучано Спаллетті зробив кілька змін у складі «Зеніту» в порівнянні з останньою грою команди, якій, нагадаю, стала зустріч з московським «Динамо». У воротах дебютував Юрій Жевнов, якому, втім, не вдалося показати «товар лицем» - тверякі практично не турбували його ударами в створ. Вийшли Хусті і Лумб, Широков та Файзулін ... Їх зусиль цілком вистачило, щоб вибити з розіграшу Кубка команду третього за рангом російського дивізіону.

У першій половині зустрічі був забитий єдиний гол. Розіна покотив м'яч на Хусті з флангу в штрафну, де угорського півзахисника і завалив Узойкін. Сам потерпілий і реалізував пенальті. На останніх хвилинах тайму Кержаков міг подвоїти перевагу своєї команди, проте не зміг переграти Хай Буслаєва. Пас Олександру знову робив Розіна. Після перерви зенітовци турбувалися досягненням прийнятного результату всерйоз. Не минуло й п'яти хвилин, як господарі втратили два прекрасні моменти. Спочатку Хусті вивалився один на один і приблизно з лінії штрафного пробив у ближню штангу, від якої м'яч залишив межі поля. А потім Бистров прорвався правим краєм і викотив на того ж угорця, який не потрапив у ворота ... Атракціон нечуваної щедрості був закінчений на 59-й хвилині, коли Володимир пішов з флангу в центр, знову-таки отримав пас від Розіни і завдав точного удару в дальній нижній кут.

Гості, честь їм і хвала, зуміли одного разу навіть забити - Сапогів відправив м'яч у сітку з офсайду. Але все ж підопічні Максима Бокова, відомого в минулому гравця, в основному проводили час на своїй половині поля і лише хвилині після 70-ї, коли всі з результатом матчу стало зрозуміло, наскільки підбадьорилися. Без будь-якого ефекту. У господарів ж з'явилися Лазович з Данні і в цьому зв'язку можна було очікувати розгрому суперника. Але Кержаков в цей вечір мазав воістину безбожно, потім до нього приєднався Файзулін, що не потрапив в ближній кут метрів з десяти. Загалом, з трьох матчів чвертьфіналу роз громами завершилися тільки два. А якщо технічна поразка «Москви» також вважати розгромним - 0:3 ж! - То три з чотирьох ...

Категорія: Футбол в регионах | Додав: Катарина (18.12.2010)
Переглядів: 629 | Рейтинг: 0.0/0