Головна | Каталог статей | | Реєстрація | ВхідВівторок, 20:06, 2024Вітаю Вас Гість | RSS

Матч розпочався досить несподівано.

Матч розпочався досить несподівано з атак гостей, які активно пресинг ували технічних бразильців і не давали їм можливості спокійно дихати. Щоправда, повторити подвиг «Металурга» «Каштанчика» не вдалося. Напевно, просто не вистачило класу в нападі. Як наслідок, невелику територіальну перевагу до зміни на табло не привели. Та й як забивати, якщо і моментів-то особливих у гостей не було. Хіба, що можна згадати непоганий удар Мікалюноса на 3 хвилині з 20 метрів - П’яток перевів «круглого» на кутовий.

Так подальшу метушні при подачі корнера. Ось і все. До того ж, культура пасу у підопічних Грозного була не на найвищому рівні. Тому в цілому не дивно, що начебто б володіла ініціативою одна команда, а забивала інша. Причому на перерву «гірники» могли піти і ведучи з великим рахунком. Так, наприклад, вже на 4 хвилині в простій ситуації помилився Шоава (ще раз про клас), але Адріано перетворити найгострішу «контру» у гол не зумів, не віддавши своєчасний пас на Фоміна. Через хвилину Вілліан з меж штрафної сильно пробивав - трохи вище.

Непогано видали стріляв Срна - мимо. Голи ж стали наслідком як високого індивідуальної майстерності господарів, так і грубих помилок захисників гостей. Спершу Фомін, отримавши м'яч від Жадсона на підступах до штрафного, розвернувся, пішов від опонента і сильно, але прямолінійно вдарив. Для Реви цей удар над завдань не ніс, але Віталій фіксувати м'яч не став, а відбив прямо перед собою. На добиванні першим виявився ж Жадсон, який, відпасував на Руслана, не зупинився, а навпаки, прискорився і увійшов у чужу штрафну і опинився неприкритим (Грицай залишився в центрі поля, а центральні захисники не підстрахували).

До другого м'яча призвела найгрубіша позиційна помилка Данилова (втім, все логічно, Костов білоруса на гарматний постріл до основного складу не підпускав). Олександр, неправильно розташувавшись позиційно, дозволив Ферні забігти собі за спину. У підсумку, отримавши класну передачу від Срни, бразилець увірвався в штрафну і зблизившись з Ревою, гостро прострілив. Адріано, зобразивши абсолютно недоречне балетне па, до м'яча не дістався, а ось Вілліан був більш расторопен і метрів з 10 забив м'яч під поперечину. До слова, Адріано цього виявилося мало, і він незрозуміло навіщо послав м'яч на трибуну. За що і отримав «гірчичник».

На цьому форвард не зупинився і продовжував саботувати, буквально нариваючись на ще одне попередження. Коли ж цей трюк не пройшов, почав кульгати. Проте Луческу був безжалісним, і Луїс продовжував відбувати трудову повинність.

Категорія: Футбол в регионах | Додав: Катарина (18.12.2010)
Переглядів: 563 | Рейтинг: 0.0/0