Головна | Каталог статей | | Реєстрація | ВхідП`ятниця, 10:45, 2024Вітаю Вас Гість | RSS

«Ми у фіналі Кубка УЄФА! А Ви? »1:0

Саме під таким зарядом донецьких фанатів пройшов матч півфіналу Кубка України між одвічними суперниками «Шахтар» і «Динамо». Їх матчі часто зустрічаються в календарі ігор за останній місяць, але все-таки не можуть набити оскому уболівальникам.

Звичайно, після гри на Кубок УЄФА цей матч здається вельми тихим і спокійним. Особливо, якщо врахувати, що у вболівальників «Динамо» він не викликав ажіотажу, тому що в Донецьк приїхало не більше трьох десятків киян. Невідомо що саме їм завадило те чи святкування єдиного трофею цього року чемпіонства, чи то сором і небажання підтримувати свою команду після програшу в настільки вирішальною минулій зустрічі.

У свою чергу, фанати «Шахтаря» окрім звичайного супорта влаштували на ультра секторі флеш-моб. Завсідники 18-го сектора прийшли на гру одягненими у вечірні вбрання: хлопці - в костюмах, а дівчата - у сукнях. Тим самим, хлопці хотіли показати суперникам, що справжніми господарями (не тільки поля, а й ситуації) є ті, хто пройшов у фінал КУЄФА. Кінцевий рахунок матчу також свідчить про це.

Перший тайм почався без нервових атак, все проходило досить розмірено. Кожен пас був зважений, кожен рух вільно і ненапружено. Можна сказати, що команди грали в максимально раціональний футбол, як це модно зараз в Європі. Ближче до кінця тайму «Динамо» активізувалося і провело кілька гострих атак, так і не вразивши ворота гірників, хоч і неабияк пошарпавши нерви уболівальникам.

Другий тайм по грі нічим особливо не відрізнявся від першого, і щоб освіжити матч Мірча Луческу проводить заміни. Причому, варто помітити, що рокіровку він проводить серед тих же гравців, що і на матчі тиждень тому. «Динамо» періодично намагається навалюватися на ворота гірників, але це не приносить бажаного результату. А під завісу другого тайму Левандовський здійснює геніальний прохід через всю штрафну і захисників, опиняючись на добиванні після удару Серни, і відправляє м'яч у порожні ворота. Ось він, той довгоочікуваний гол для «Шахтаря», який довів, що не даремно саме ця українська команда стала фіналістом Кубка УЄФА.

Категорія: Футбол в регионах | Додав: Катарина (18.12.2010)
Переглядів: 581 | Рейтинг: 0.0/0