Головна | Каталог статей | | Реєстрація | ВхідЧетвер, 19:25, 2024Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Статті » Футбол в регионах [ Додати статтю ]

На 33-й хвилині стався епізод, який суттєво вплинув на подальший хід гри.

Лідер атак ЦСКА Мілош Красіч, на половині поля "Інтера" пішов в абсолютно непотрібний і безглуздий підкат проти Камбьяссо, зіграв можливо і не грубо, але з ризиком нанесення травми, за що отримав від арбітра заслужений гірчичник, завдяки якому у відповідь матч москвичі проведуть без сербського атакуючого хава. А це дуже серйозна втрата для армійців. Чи вплинула цей епізод на Красіча?

Судячи з якості його гри надалі по ходу матчу - однозначно так. Серб якось знітився і більше нічим себе не проявив. Через кілька хвилин після цього, інший лідер півзахисту ЦСКА Євгеній Алдонін заробив жовту картку на усюдисущому Снейдер і тепер буде дивитися матч у Москві в компанії з Красичем на трибунах.

У перші 15 хвилин другого тайму здавалося нічого не змінилося - господарі грали повільно і неквапливо, а гості всім своїм виглядом давали зрозуміти що рахунок 0:0 їх більш ніж влаштовує. На щастя вболівальників, що прийшли на стадіон (а він до речі був заповнений далеко не повністю), починаючи з 60-ї хвилини гри господарі поля "включили другу передачу" і футбол перетворився на автобан з одностороннім рухом. На ворота Акінфєєва атаки пішли одна за одною. Перша 5-хвилинка шквалу атак "Інтера" завершилася голом у ворота ЦСКА у виконанні Міліто. Аргентинець отримав м'яч від Снейдера прямо по центру воріт в метрах 3-х від штрафного майданчика, трохи обробив собі м'яч під удар і з носка невідпорно пробив у правий від Акінфєєва кут воріт.

Воротар армійців моменту удару не бачив через захисників, а тому навіть не, коли м'яч влетів у сітку. Після цього господарі поля не зменшили обертів а кинулися "добивати" пораненого звіра, намагаючись забезпечити собі надійний гольовий заділ перед непростим виїздом до Москви. Завдяки Акінфеєвим й удачі, армійцям вдалося в результаті відстояти більш-менш прийнятний для себе рахунок гри.

Не можна сказати, що Акінфєєв творив у воротах чудеса, оскільки в більшості випадків всі удари припали прямо в Ігоря, але можу відзначити його холоднокровність, впевненість і вміння вибирати позицію у воротах. Ну і за сейв після удару Пандева (м'яч летів у правий від воротаря кут, Акінфєєв в неймовірній стрибку витягнув його лівою рукою (!!!)) Ігор гідний окремих оплески.

Що тепер? Шанси після першого матчу армійці себе залишили досить непогані, але чи зможуть вони ними скористатися, та ще й за відсутності двох ключових команди - велике питання! Навпаки, "Інтер" показав, що може і вміє грати на дуже високих швидкостях, і претензії "Інтера" на участь у фінальному матчі на "Сантьяго Бернабеу" виглядають більш ніж обґрунтованими. Перша поразка Слуцького в Лізі чемпіонів визнаємо закономірним, але по ходу матчу армійці продемонстрували вельми гідний опір, і якщо зуміють у матчі-відповіді нейтралізувати мозок команди Моурінью в особі Снейдера, має право розраховувати на продовження євро кубкової казки поточного розіграшу Ліги чемпіонів....

Категорія: Футбол в регионах | Додав: Катарина (18.12.2010)
Переглядів: 567 | Рейтинг: 0.0/0