Головна | Каталог статей | | Реєстрація | ВхідЧетвер, 07:30, 2024Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Статті » Футбол в регионах [ Додати статтю ]

Небо над стадіоном загорілося безліччю феєрверків.

На восьмому десятку хвилин обидва тренери проводять кілька замін, намагаючись освіжити гру, посилити атаку. Футболісти обох команд віддаються грі по максимуму і намагаються вирвати перемогу, поперемінно володіючи м'ячем і роблячи спроби вразити ворота суперника. Нерви деяких уболівальників, мабуть, не витримують такого напруження пристрастей, і один проривається на полі. За такий епізод ФК «Шахтар» теж напевно буде покараний у фінансовому плані.

Чим ближче до кінця другого тайму, тим більше всі замислюються про додатковому часі. Але вже під завісу, на 89-й хвилині, в штрафний майданчик «Динамо», отримавши пас від Вілліана, увірвався Ілсіньо. Він на замаху прибрав захисника, а потім точно і спокійно переправив м'яч в дальній кут воріт Богуна. Донецькі вболівальники радіють, київські - замовкають. Футболісти «Динамо» намагаються почати декілька атак, гірники тягнуть час. І ось Олегаріу Бенкуеренса дає довгоочікуваний свисток, який символізує, що Україна у фіналі Кубка УЄФА буде по праву представляти найсильніший футбольний клуб.

На ультрас секторі по черзі з'явилося два полотна надісланих спеціально для виграшного моменту. На одному була зображена гра в «хрестики-нулики», де хрестиками були символічні гірницькі молоточки, а нулями - літерки «Д», які й виявилися в програшній позиції. А на другому був зображений поїзд, в якому клуб «Динамо» разом з фанатами їхали на виїзд, але їхній шлях перегородила скеля, в якій донецький ультрас домалював тунель.

Після фінального свистка донеччани ще довго не залишали чашу стадіону, радіючи і радіючи своїй перемозі над одвічним супротивником, але, найголовніше, проходу до фіналу Кубка УЄФА. Вперше за 73 роки існування клубу у «Шахтаря» з'явилася можливості зіграти у фіналі такого значущого європейського кубка, який, до речі, буде останнім у футбольній історії, відповідно, переможець забере його на ПМП в своє рідне місто. Гуляння по Донецьку і області тривали до ранку, адже такий подарунок, який зробив «Шахтар» своїм уболівальникам, буває раз у житті....

Категорія: Футбол в регионах | Додав: Катарина (18.12.2010)
Переглядів: 488 | Рейтинг: 0.0/0