Головна | Каталог статей | | Реєстрація | ВхідСубота, 06:54, 2024Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Статті » Футбол в регионах [ Додати статтю ]

Перші хвилини після гола гра гостей не могла налагодитися.

Перші хвилини після гола гра гостей не могла налагодитися. Перевага була у гірників, але вже на 37 хвилині після розіграшу штрафного Вукоєвич відправив м'яч у сітку оранжево-чорних. Біло-синя трибуна раділа, ультра запалили близько двох десятків фаєрів. Фанати ще довго не могли втихомиритись, дізнавшись, що гол був забитий з офсайду.

У зв'язку, з цим вся палаюча піротехніка полетіла в бік поля, від чого загорівся рекламний щит. Також з сектора були зірвані деякі сидіння, з яких безпосередньо під час гри фанати «Динамо» побудували багаття. Пізніше стало відомо, що загальний збиток РСК «Олімпійський» від київських уболівальників склав 45 сидінь, за які ФК «Динамо» сплатить штраф.

Гравці «Динамо» теж були незадоволені рішенням судді та, мабуть, намагалися його бурхливо переконати, за що і були покарані кількома жовтими картками. Через нервового стану гості так і не змогли до кінця тайму взяти гру під свій контроль. А в доданий час «Шахтар» ще раз чудово атакував ворота Богуна, але не довів справу до логічної розв'язки. На перерву гравці обох команд пішли втомився і розхвилювався.

Відповідь у ворота господарів не примусив довго на себе чекати. На початку другого тайму відбувся обмін неточними пасами між гравцями обох команд. А вже через дві хвилини після свистка судді, Бандура вийшов прямо по центру воріт і пробив у правий від Пятова кут, тим самим зрівнявши рахунок. Гостьовий сектор знову запалав піротехнікою, але цього разу вже без інцидентів.

Рахунок був рівним, що зробило весь другий тайм дуже напруженим. Адже одна крихітна помилка для будь-якої з команд коштувала б путівки у фінал КУЄФА. Нерви уболівальників були на межі. Голосова підтримка з обох сторін була настільки сильно, що було чути далеко за межами стадіону. На ультра секторі «Шахтаря» з'явився ще один банер - оранжево-чорний велосипедист на біло-синьому засобі пересування з написом «На дИнамо доїдемо до фіналу». А на полі, тим часом, атмосфера розжарюється.

Категорія: Футбол в регионах | Додав: Катарина (18.12.2010)
Переглядів: 623 | Рейтинг: 0.0/0