Головна | Каталог статей | | Реєстрація | ВхідП`ятниця, 20:37, 2024Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Статті » Футбол в регионах [ Додати статтю ]

Під завісу тайму «Оране» показали кігті в повну силу.

До речі, треба відзначити і такий момент: всупереч брутальному стилю протистояння, в якому Нідерланди здавалися більш запеклими головорізами, ніж їх супротивник, знайшлося місце і красивому жесту. Віддаючи іспанцям м'яч після "неігрового" вибивання в аут, хтось із "Оране" надто вже рішуче приклався по м'ячу і Ікер Касільяс ледь не отримав "подарунок" у праву дев'ятку воріт. Втім, голкіпер зумів дотягнутися і вибити на кутовий, голландці ж від прапорця плавно канув м'яч назад в руки воротаря: мовляв, нам чужого не треба, ми і з гри ще заб'ємо. Благородно-с!

Не кожен би зміг. Тим більше у фіналі чемпіонату світу.
Відмінний шанс для взяття воріт був у голландців на 37-й хвилині, коли після розіграшу кутового Матайсен з відмінної позиції промазав по м'ячу. А незадовго до свистка Арьєн Роббен пробив в лівий нижній кут воріт - Касільяс зміг парирувати. По суті, в Іспанії найяскравішим епізодом залишився удар Рамоса на перших хвилинах, після чого в низці порушень відносну перевагу за моментами змогли перетягнути на себе голландці.

Початок другого тайму залишився за Іспанією: навіс від прапорця Пуйоль скинув головою на дальню стійку, але Капдевілла махнув ногою повз м'яча - майже з тієї ж точки, звідки «пожалів» іспанців Матайсен незадовго до перерви. Але випад у протилежний бік виявився куди небезпечніше, та й гарніше. Почалося все з розкішного пасу Снайдера - той краєм ока помітив прекрасні перспективи на ривок Роббена і у дотик кинув йому м'яч на хід. Арьєн вискочив на побачення з Касільясом, але швидко зблизився і не зміг підняти м'яч - той влучив у ногу голкіперові.

Пізніше був ще один момент Роббена, коли той технічно втік від Пуйоля, і Карлес навмисно намагався збити голландця. Роббен не впав, але втратив м'яч, і потім зі страшним обличчям кілька хвилин бігав за рефері, вимагаючи покарання для кривдника. Уебб не витримав і дав «гірчичник» за розмови. Любителі драматичного напруження можуть звернути увагу на те, що після цих епізодів Роббен «був вже не той» - перегорів, можливо, а можливо просто емоції розтратив не на те, на що варто було б.
У іспанців кращим моментом другого тайму став удар Давида Вільї з пари метрів по воротах.

Категорія: Футбол в регионах | Додав: Катарина (18.12.2010)
Переглядів: 536 | Рейтинг: 0.0/0