Головна | Каталог статей | | Реєстрація | ВхідП`ятниця, 12:26, 2024Вітаю Вас Гість | RSS

Полтава виграє - Донецьк радіє. 1:0

Здавалося, володарю Кубка УЄФА виграти Кубок України не складе великих труднощів, тому донецькі уболівальники їхали до Дніпропетровська з гарним настроєм і без побоювання. Звичайно, «Ворскла» у цьому сезоні показала себе досить з непоганою боку, та й взагалі ігри з Полтавою завжди даються «Шахтарю» лише з активною боротьбою, але особливих сумнівів у перемозі до початку матчу не виникало.

Ще порожні сектора донецьких фанатів заповнені невеликими прапорами, які буквально «перефарбували» сині сидіння «Дніпро-Арени» в помаранчевий колір. Останні приготування й репетиції виносу трофея, диктор розробляє голосові зв'язки і ... потекла хвиля людей, повністю заповнила чашу стадіону.

Донецьких уболівальників прибуло приблизно в три рази більше, ніж полтавських, але фанати «Ворскли» за видовищністю і по звуку нічим не поступалися. На вихід команд на фан-секторі «Шахтаря» з'явилося кілька масштабних банерів. Напис старослов'янським шрифтом свідчила: «ШАХТАР - грата від серця, прагну ті до сонця», а намальовані, відповідно, були серце і сонце. Фанати ж «Ворскли» розгорнули відмінний ідейний банер: «Разом ми сила!», Де зобразили силуети футболістів і фанатів, яких об'єднує орел з емблемою. А пізніше вони використовували ще й напис, яка, врешті-решт, виявилася пророчою: «Вам КУЄФА - нам Кубок України!».

Гра на полі протікала помірно і спокійно, прискорюючись і загострюючись лише в моменти, коли м'ячем опановувала полтавська команда. «Шахтар» більше володів м'ячем, але це не приносило бажаних результатів, тому що атаки не доводилися до кінця. Кілька разів обмінявшись фолами і штрафними ударами, команди розійшлися на перерву. А на полі, тим часом, своїми танцями в стилі американських глядачів розважала група. У другому таймі мотивації в обох команд додалося, що позначилося на грі. Боротьба за м'яч стала більш різкою і активною. Це дало плоди і вже на 5-й хвилині другого тайму «Ворскла» відзначилися голом у ворота суперника. Деспотовскі ввірвався в штрафну «Шахтаря» і пробив з гострого кута, а на добиванні виявився Сачко і в падінні відправив м'яч у ворота головою.

Категорія: Футбол в регионах | Додав: Катарина (18.12.2010)
Переглядів: 506 | Рейтинг: 0.0/0