Головна | Каталог статей | | Реєстрація | ВхідСубота, 02:08, 2024Вітаю Вас Гість | RSS

Природно, м'яч до того не потрапив.

Тим не менш, перевага щодо володіння м'ячем у кіпріотів і до заміни Лаборде, і після неї було пристойним, щось близько 60 на 40. Однак у футболі далеко не завжди виграє той, у кого довше тримається м'яч. На 16-й хвилині ЦСКА міг довести цю тезу на практиці: Оліс, Дзагоєв і Думбо розіграли відмінну комбінацію і Сейду опинився віч-на-віч з воротарем. Івуарійський нападаючий чомусь не захотів «вирішувати» ситуацію сам і зробив абсолютно зайвий пас на партнера.

Фанати російського клубу, що відрізнялися на стадіоні в Ларнаці численністю (якщо судити по струнким вигукам, закликає до насильницьких дій певного характеру по відношенню до московського «Спартаку»), розчаровано зітхнули.

До перерви їхні улюбленці запороли ще дві непогані можливості відкрити рахунок. Обидві пов'язані з прізвищем Зоран Тошич, впевнено стає новим лідером команди. Спершу він увійшов у штрафну і прострілив на ближню штангу. Захисник господарів, зрізавши м'яч, ледь не оформив авто гол. А потім екс-хавбек «Манчестер Юнайтед» і «Кельна» відмінно виконав штрафний, відправивши м'яч повз стінку під поперечину. Козачік зірвав оплески.

У цілому, звичайно, ніякого оптимізму гра ЦСКА в ці хвилини викликати не могла. Хіба що сон навіювала. На початку другого тайму деякий інтерес з'явився у зв'язку з моментом Сейду Думбо. Він викрутив хребет Фронтин і зарядив діагональний у дальній кут. У створ не потрапив, але якщо б потрапив - забив би. На жаль, цей момент на довгий час так і залишився сплеском у матчі. Зате коли назрів черговий шанс, він завершився-таки голом. Причому забив не ЦСКА, а «Анортосіс», що, загалом-то, стало логічним наслідком поєдинку. На 76-й хвилині однофамілець легендарного бразильця Кафу (сам-то він португалець) отримав м'яч від вийшов на заміну Хацігеоргіу, ривком залишив у полупозіціі Ігнашевіча, на довершення до всього не зумів накрити удар, і щільним пострілом роздрукував Акінфєєва.

Позорнікамі армійців можна було називати тільки десять хвилин. За п'ять обертів секундної стрілки до кінця гри Сейду Думбо зрівняв рахунок. Після подачі кутового м'яч заметушився по штрафному кіпріотів, двічі влучив у поперечину воріт Козачіка (одного разу після зрізки власного захисника, ще раз - Ігнашевич розстарався), але в підсумку після хитрого удару івуарійця все ж заспокоївся в сітці. А ще через парочку хвилин джокер Слуцького Марк Гонсалес і зовсім приніс перемогу ЦСКА! Чилієць зважився на удар з дальньої дистанції і застав зненацька воротаря «Анортосіс». М'яч влетів у ближній кут ...

Категорія: Футбол в регионах | Додав: Катарина (18.12.2010)
Переглядів: 707 | Рейтинг: 0.0/0