Головна | Каталог статей | | Реєстрація | ВхідСубота, 04:44, 2024Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Статті » Футбол в регионах [ Додати статтю ]

Щоправда, як виявилося пізніше, голепад лише починався.

3:1 - і все стало ясно. Але спершу був вихід на заміну Степаненко, для якого це був дебют у «Шахтарі» - причому на рідному для Тараса стадіоні. Запорожець спершу трохи мандражувати, але в старанності йому не відмовиш. Одного разу він навіть Вілліана зрубав разом з м'ячем. Так що кримчанам навіть пощастило, що вони зі Степаненко нечасто зустрічалися, адже гра проходила далеко від воріт «Шахтаря».

Лише раз на 62-й хвилині Чижов даремно відпасував на Пятова, якого вже накривали суперники, і Андрій просто подарував м'яч Ідахора. Лаки просто офігел від такого щастя, і поки приходив до тями, момент для удару було втрачено. На цьому креативні дії володаря Кубка України і завершилися. Далі було побиття немовлят. Досить ефектне, до слова, але інакше і бути не могло - соло бразильці.

67-а хвилина. Жадсон закинув м'яч на правий фланг, де на всіх парах мчав Срна. Старцев вискочив на хорвата, але той прострілив вздовж воріт на Вілліана, якому нічого не залишалося, як вразити порожні ворота. Потім цілком міг забивати Рац, який опинився віч-на-віч з воротарем, проте м'яч після його удару пролетів поруч зі штангою.
78-а хвилина. Черговий провал в обороні «Таврії» наводить до п'ятого голу у ворота. Рац простенько з лівого флангу прострілив на Луїса Адріано, який і розстріляв ворота сімферопольців.

85-а хвилина. Це було вже справжнісіньке знущання над кримчанами. Вілліан закинув м'яч у штрафну на хід Фернандіньо, той прийняв м'яч на груди, опустив його на землю, постояв перед Старцевим і відпасував на Луїса Адріано - удар в порожні ворота - 6:1.
І, нарешті, 90-а хвилина, на якій все ж таки домігся свого Рац, упустили за матч кілька вірних моментів. Цього разу у Развана все пройшло ідеально: в ході однієї атаки він прокинув м'яч між ніг двом суперникам, вийшов на Старцева і примудрився відправити сферу прямо в «будиночок» воротареві!

7:1 - хіба хто-небудь міг припустити перед матчем такий розгром? І як не згадати, що саме на цьому місці (правда, не на цьому стадіоні, а на старій арені «Металург») «Таврія» зазнала найбільшої поразки в чемпіонатах України. Навесні 1997 року запорізький «Металург» розніс сімферопольців з рахунком 8:1. «Шахтарю», як бачимо, не вистачило лише одного влучного удару.

Категорія: Футбол в регионах | Додав: Катарина (18.12.2010)
Переглядів: 931 | Рейтинг: 0.0/0