Головна | Каталог статей | | Реєстрація | ВхідСереда, 00:12, 2024Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Статті » Футбол в регионах [ Додати статтю ]

Таких емоцій на домашній арені «Металурга» бачити ще не доводилося.

У той же час господарі порадували своїми грамотними діями. Забивши двічі, «металурги» перебудувалися і відійшли великими силами тому. Однак це не заважало саме підопічним Костова контролювати гру. Лазіч в тандемі з Янковом панували в центрі поля, а Мгуні завжди готовий був втекти в контратаку. Не забудемо згадати жорстку оборону на чолі з Чечеров, технічних Димитрова та Мхітаряна, активних Боавентура і Сержіо, а також класно зіграв Годіна. Ну, а Мгуні зіграв просто блискуче, раз по раз виходячи переможцем із мікродуелях з Ракицький (про Іщенко і говорити не варто - хлопці у різних вагових категоріях).

Будь господарі поудачлівее, то вже в першому таймі рахунок і зовсім став би непристойним. Але ряд перспективних контратак до розуму доведені не були, а ударам Мхітаряна, Сержіо та Янкова (болгарин здорово пробив зльоту метрів з 25 - м'яч дивом не залетів у дальню «дев'ятку») точності не вистачало.

У цілому, в першому таймі гра вдалася на славу: вдосталь боротьби (дербі, як-ніяк), достатня кількість ударів. А головне, команди дійсно "грали" у свій футбол, за яким було приємно спостерігати. На порядок краще, це виходило у господарів, звідси і рахунок. Після перерви гра змінилася не в кращий бік: стало більше боротьби і менше думки.

Застосувавши в роздягальні метод батога і міцного слівця, Луческу таки розбудив своїх підопічних і загальнокомандне швидкість «гірників» збільшилася. Але було вже пізно. Зловили кураж господарі продовжували гнути свою лінію, хоча перевагою в центрі поля довелося пожертвувати: Лазич з Янковом опустилися трохи нижче і відповідно вчасно «гасити» атаки суперників і організовувати власні контратаки не встигали. Як наслідок, практично весь другий тайм «металурги» провели в глухій обороні, а «контри» організовувалися досить просто: довгий пас-удар у напрямку Мгуні, а далі як вийде. І лише з виходом моторного Кінгслі картина гри у виконанні господарів дещо змінилася.

Два африканця здорово чіплялися на м'яч і чекали підкріплення. У підсумку, на 66 хвилині Мусавенкосі цілком міг ставити крапку в протистоянні. Спершу, форвард (як же не вистачає «Шахтарю» саме такого умільця попереду) притримав м'яч, потім відпасував на Янкова. Чавдар, не довго думаючи, повернув «круглого» назад - Мусавенкосі з близької відстані головою промахнувся. Через десять хвилин гострий випад Янков організував вже на пару з Кінгслі. Але Санні Еке, зігравши в «стінку», з гострого кута Пятова переграти не зумів. А скільки ще можливостей було у Мгуні. Зімбабвієць регулярно чіплявся за м'яч, але в боротьбі з 2-3 суперниками не менш часто його втрачав.

А що «Шахтар»? А в принципі, нічого небезпечного біля воріт Дишленковича створено не було. Гладкий в атаці відверто загубився, а без тлумачного центрфорварда всі комбінації бразильських чарівників були малоефективні. До того ж, самі легіонери зіграли не кращим чином, просто прибираючи ноги в єдиноборствах. Перемогти нинішній «Металург», шкодуючи себе, неможливо.

Категорія: Футбол в регионах | Додав: Катарина (18.12.2010)
Переглядів: 489 | Рейтинг: 0.0/0