Головна | Каталог статей | | Реєстрація | ВхідЧетвер, 17:57, 2024Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Статті » Футбол в регионах [ Додати статтю ]

Таким чином, можна було сказати, що все починається спочатку.

Таким чином, можна було сказати, що все починається спочатку. І «все» дійсно ледь не почалося з того ж самого початку, тому що швидкий гол у другому таймі мало не вдався «Зеніту». Володимир Бистров у фірмовій манері розкидав суперників на своєму правому краю, увірвався в штрафну і садонув по воротах. Сорен відмінно зреагував, перевівши м'яч на кутовий. А ось «Осер» свій момент не упустив. Знову французькому клубу принесла успіх подача Педретті з кутового. Тепер він направив м'яч подалі від воріт, ніж у випадку з першим голом, але так само - на голову Кулібалі. Адама скинув на дальній кут воротарського, а там поляк Єлень виконав фантастичний удар у падінні! Малафєєв був безсилий.

Спаллетті тут же зробив заміну, яка криком кричала ще в першому таймі - зняв з гри Зирянова і випустив Лазовича. Пітерці тут же налагодили такі-сякі, але все ж атаки флангами. Щоправда, м'яч все так само не добирався до Сорена, а ось «Осер» цілком міг забити третій. Удар ле Таллек заблокували захисника, снаряд відскочив до Конту і той щільно пробив у ближній кут - поруч зі штангою! «Зеніт» знову пішов на штурм, заробив кутовий і бездарно його подав. М'яч потрапив до господарів, пішов не бездумно винесення, а прицільна передача на правий фланг, звідки миттєво був виведений до воріт ще один гравець «Осера». Анюков його випередив, але від ноги Олександра снаряд полетів до Малафєєва, який рвонувся за межі штрафного рятувати Батьківщину. Невідомо, як розвивалася б ситуація, зіграй воротар руками, тому що м'яч явно летів не в створ, але все сталося так, як сталося і беззмінний голкіпер пітерців побачив перед собою червону картку. Жевнова, який вийшов замість Бистрова, довелося відразу ж вступити в гру - Бірса зі штрафного спрямував м'яч точно йому в руки.

«Зеніт» залишився вдесятьох, проте завдання перед командою Спаллетті залишалася колишньою і не такий вже і нездійсненним: забити всього один раз. Після деяких сумнівів тренер вітерців зважився прибрати з поля центрального захисника Мейра і випустити нападаючого - Бухарова. А Широков перемістився на місце центр бека. І адже могла зіграти заміна-то! Через хвилину екс-форвард "Рубіна" скинув м'яч на Данні, який б'є в дальній і зовсім трохи не потрапляє у створ. А ще через хвилину другу жовту картку за короткий проміжок часу отримав Губочан і залишив свою команду взагалі удев'ятьох.

Честь і хвала «Зеніту», що команда не здалася у важкій ситуації і могла забити жаданий гол. Бруну Алвеш непогано виконав штрафний удар, але Сорен розгадав задум португальця і відбив м'яч. «Осер» понісся в контратаку, Бірса видав пас на Єлєня і той ледь не влучив у кут. Останні хвилини гарантували Валідольний кінцівку, тому що сил явно не залишилося ні в тієї, ні в іншої команди - а пропускати не можна було нікому. Відмінний шанс був у Кержакова, який направив м'яч вище воріт, потім французи запороли сильним пасом контратаку «три в три, а Єлень вже в доданий час заскандалив вище воріт Жевнова ... На тому і порішили. «Осер» в Лізі чемпіонів, «Зеніт» - у Лізі Європи.

Категорія: Футбол в регионах | Додав: Катарина (16.12.2010)
Переглядів: 604 | Рейтинг: 0.0/0