Головна | Каталог статей | | Реєстрація | ВхідСереда, 00:57, 2024Вітаю Вас Гість | RSS

Також стартував сезон і в Нідерландах.

А тут вийшов - і виграла! Поки українець освоювався на полі і на місці оборонця, «Шальке» створив свій найнебезпечніший момент у грі. Після подачі кутового Тимощук втратив Еду, не встигнувши його ще накрити, і той із центру штрафного майданчика завдав вбивчий удар, який парирував Крафт тільки випадково. М'яч просто в нього потрапив, суворо кажучи. Надалі Анатолій у кадр потрапляв вкрай рідко, доглядаючи за Раулем і компанією, і в тому, що «газовики» більше не мали реальних можливостей забити, є і його чимала заслуга. А ось «Баварія» забила! Причому двічі, вигравши у підсумку 2:0.

Про голах і взагалі про матчі ви можете прочитати в окремому матеріалі, розташованому на сторінці німецького чемпіонату, а що стосується Тимощука, то він цілком міг стати асистентом третього гола. В одному з моментів гравець збірної України розігнав перспективну контратаку, але не дуже вчасно віддав пас Мюллеру. Сам побіг відкриватися, проте наступ заглохло ... Шкода.

Тим не менш, констатую, що без Тимощука на полі рахунок був 0:0 - а з ним цифри миттєво змінилися на користь його команди. Ех, ван Гаал, ван Гаал. Що ж ти раніше щось статистику не вивчив, перед фіналом ЛЧ. Втім, сумувати про минуле можуть тільки люди слабкі, а Анатолій до таких точно не належить. Після фінального свистка він, охоче приймаючи і роздаючи поздоровлення, зовсім не справляв враження людини, чиє майбутнє зависло в такому тумані, який похлеще московського смогу буде. На грі, між іншим, були присутні батьки нашого співвітчизника, яких він після матчу запросив ближче до поля - випустив з трибуни мало не на полі, таке враження ... Загалом, сезон для Тимощука починається за здоров'я. А як продовжиться?

Також стартував сезон і в Нідерландах. Новобранець команди «Віллем II» Євген Левченко, який повернувся в Голландію з раменського «Сатурна», в рамках першого туру чемпіонату провів свій дебютний матч. Нічого хорошого виїзна зустріч з «Хераклесом» йому і його партнерам не принесла - програли 3:0, а Левченко, який зіграв всі 90 хвилин, ще й «гірчичник» дістав.

У Бельгії сезон вже раскочегарився, а для «Серкль Брюгге» - так і поготів. Команда Олега Ящука та Сергія Серебреннікова встигла і в єврокубках пограти, благополучно закінчивши свій у них похід в минулий четвер. На виїзну зустріч з кіпрським «Анортосісом» Серебренніков вивів «Серкль" у ранзі капітана, проте відстояти здобуте будинку перевагу (1:0) бельгійцям не вдалося. Вони програли 1:3. Наш співвітчизник був замінений на 58-й хвилині, отримавши до цього часу жовту картку. У чемпіонаті країни «Серкль» також не добився перемоги, зігравши на чужому полі 0:0 з «Жерміналь». Серебренніков вийшов на 78-й хвилині. Відзначу, що Ящук продовжує лікуватися і в заявках своєї команди на вищезазначені матчі не був присутній.

Категорія: Футбол в регионах | Додав: Катарина (17.12.2010)
Переглядів: 515 | Рейтинг: 0.0/0