Головна | Каталог статей | | Реєстрація | ВхідСубота, 00:16, 2024Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Статті » Футбол в регионах [ Додати статтю ]

У цілому, підбиваючи підсумки, матчу, слід зазначити, що він вдався.

У гру набагато краще увійшли господарі, які в перші хвилини просто змели гостей з поля.
Вже на 5 хвилині Мгуні після безглуздих дій центральних захисників вискочив один на один, але схибив. У наступній атаці Мусавенкосі був точний. Годін на правому фланзі (Разван, ау) витончено розібрався з Ракицький і класно вирізав м'яч на дальню штангу - ще раз промазати зімбабвієць не мав права.

Через три хвилини підопічні Костова відзначилися вдруге. Мгуні агресивно пішов у боротьбу в центрі поля, «затер» Ракицького і відпасував на що рветься до воріт Мхітаряна. Генріх міг бити сам, але не поскупився і викотив «круглого» Димитрова, який увірвався в штрафну площу гостей по зоні лівого інсайда. Сильним і точним удар у Велізара не вийшов, але Пятов з м'ячем, пущеним в ближній кут, не упорався. У підсумку, маємо на табло нетипову картину «2:0».

Два швидко пропущених голи витвережували подіяли на «гірників», на яких, як потім сказав Луческу, сильно позначилися новини з Ужгорода. Поступово оранжево-чорні стабілізували гру в обороні і сяк-так почали атакувати. Однак робили це зайве хаотично, а головне, бразильці грати в британському стилі намірів не мали. За винятком Фернандіньо (ось, хто дійсно бився на полі), всі представники Південної Америки в жорстких стиках не брали участь і замість загострення ситуації (дуже минулого після матчевій прес-конференції говорив Містер) віддавали перевагу плести мережива, які проти жорсткої і монолітною оборони були неефективними .

До того ж черговий «бенефіс» видав Олександр Гладкий. За підсумками подвигів, українського «бомбардира» слід констатувати, що Адріано альтернативи просто немає. Ось і цього разу Олександр у першому таймі двічі був виведений на ударні позиції, але обидва рази пробив у бік кутового прапорця. У першому випадку, до воріт було метрів 20. У другому і того менше: на 25 хвилині на навіс з правого флангу відгукнулися одразу три «гірника», вибір припав на Гладкого - удар від воріт.

Крім цих двох атак, також варто відзначити удар головою Левандовскі (навіс від Ілсі) та незрозумілі дії Жадсона в центрі штрафної (Рац з флангу переадресував м'яч у центр штрафного, де бразилець нормально обробити м'яч не зумів!). Ось в принципі і все, чим порадували своїх шанувальників гості. До слова, цього разу все «гостьові» (не тільки) місця були зайняті. Двічі на одні граблі фанати «Шахтаря» не наступають! Однак на грі команди цього, безумовно, радісний факт (напевно, приємно, коли за тебе «хворіють» розсудливі люди, хоча з поведінки «помаранчевого» сектора в кінці другого тайму цього і не скажеш) не позначився.

Категорія: Футбол в регионах | Додав: Катарина (18.12.2010)
Переглядів: 600 | Рейтинг: 0.0/0