Головна | Каталог статей | | Реєстрація | ВхідВівторок, 04:02, 2024Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Статті » Футбол в регионах [ Додати статтю ]

У дебюті гостріше виглядали саме гості, що залишили господарів без м'яча.

У дебюті гостріше виглядали саме гості, що залишили господарів без м'яча. Багато в чому це була заслуга мобільного середньої лінії львів'ян, яка розташовуючись дуже компактно, створювала чисельну перевагу на певних ділянках поля (особливо в даному випадку варто відзначити Худоб'яка, що діяв по всій ширині поля. Такий гравець в середу нам би не завадив). Як наслідок в дебюті матчу саме «зелено-білі» могли вийти вперед. Так вже на 4 хвилині Кожанов непогано навісив в штрафну - Чигринський зняв м'яч з голови Батісти.

Не проходить і хвилини, як після подачі кутового, Зеньов опинився з м'ячем в метрах 8 від воріт - П'ятов, браво! Ще через хвилину чергова подача кутового призвела до виносу з ближньої штанги, але на підборі першим виявився Худоб'як. Від Ігоря м'яч відскочив як від стіни (ні, точно в синьо-жовтій майці лідер «Карпат» виглядав би дуже органічно).

Поступово «гірники» за рахунок активності Срни вирівняли гру, але от лихо, Едуардо за м'яч не чіплявся ні в яку. У підсумку, більшість атак господарів закінчувалися ударами з-за меж штрафної. Так видали «стріляли» Жадсон, Ферні, Дуглас (три рази бив), але все марно. З меж штрафного ж донеччани на ударні позиції виходили всього тричі. Крім гольового моменту, після навісу Вілліана з літа пробивав Срна (повз), а також Ракицький, прийшовши на розіграш кутового з 7 метрів бив у дальній кут. У цілому ж гол у першому таймі назрівав. З кожною хвилиною перевага «гірників» ставало все більш явним. В першу чергу за рахунок швидкості в середній лінії. «Гірникам» вдалося розірвати зв'язок між лінією оборони і атакою. Як результат, атаки львів'ян переривалися ще в початковій стадії в центральному колі. А там, без підтримки Худоб'яка, замовкли фланги і Батіста опинився на голодному пайку.

У результаті останні хвилин десять першої половини перетворилися на одну затяжну атаку господарів. Але не позиційну, а скоріше в контратакуючу. Тобто, перехоплюючи м'яч у центрі, донеччани не морочилися з ним, роблячи непотрібні поперечні паси, а відразу направляли його вперед. Наприклад, на 37 хвилині Дуглас класною передачею розрізав оборонну лінію гостей - Едуардо задум партнера не зрозумів. Через хвилину Дуду зіграв вже трохи краще. Ферні довгою передачею знайшов Жадсона. Плеймейкер донеччан у боротьбі з двома опонентами прикрив м'яч корпусом і відкотив снаряд під удар нападнику - вище. У цілому ж гра Едуардо залишила приємне враження: без м'яча Да Сілва, звичайно, поки грає слабо, але от з м'ячем у ногах творить чудеса.

Категорія: Футбол в регионах | Додав: Катарина (16.12.2010)
Переглядів: 383 | Рейтинг: 0.0/0