Головна | Каталог статей | | Реєстрація | ВхідСереда, 12:33, 2024Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Статті » Футбол в регионах [ Додати статтю ]

У другому таймі замість Гіоане на поле вийшов Чернат.

І гра киян ще більше перетворилася. Валенсія не могла навіть зачепитися за м'яч. Вже першим дотиком Флорін перевірив на міцність воротаря Валенсії. І навал все ж таки дав результат. Після прострілу того ж Черната зі штрафного захисники Валенсії знову помилилися. І Альбіоль другу гру поспіль забив гол у свої ворота. 1:1. І змусив помилитися суперника Мілевський побіг святкувати успіх до свого дискваліфікованого другу Алієву. Здавалося, понеслося. Динамо пішло добивати Валенсію.

Але огидно відсудив матч бельгійський арбітр замість небезпечного штрафного у бік воріт гостей показує червону картку Мілевському. Такого в Європі не було давно. І хочеться з приводу цього повторити навіть не слова Алієва після матчу з лондонським Арсеналом. Ні, Серж Гюм'єнні не козел. Це дуже м'яко. Краще згадати характеристики арбітражу з боку нинішнього тренера полтавської Ворскли. У другому таймі суддя всі спірні моменти фіксував на користь іспанців. І навпаки, як тільки в грі намічався перелом, він збивав його свистками. А картки Мілевському і Бетао, показані взагалі ні за що, навівають думки про корупцію в європейському футболі. Так, настали часи, коли вже суперники Динамо бігають із шубами за суддями. Очевидно, що саме цей суддя "Три два рас" зламав після перерви "Динамо", яке Валенсія не могла втримати.

Що ж, прикро і прикро до сліз, що Динамо не зуміло розгромити Валенсію. Але тим не менш, всі переконалися, що Київ сильніше Валенсії. І через тиждень треба зібратися, розлютитися і довести свою перевагу. Ми можемо і повинні їх перемогти!...

Категорія: Футбол в регионах | Додав: Катарина (18.12.2010)
Переглядів: 488 | Рейтинг: 0.0/0