Головна | Каталог статей | | Реєстрація | ВхідП`ятниця, 01:35, 2024Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Статті » Футбол в регионах [ Додати статтю ]

У Нідерландів в сідлі тримався в повну силу лише голкіпер.

Стекеленбург нейтралізував відмінний вихід іспанців два в два - Фабрегас з пасу Іньєсти не зміг переграти стража воріт. До речі, з цього епізоду виникла стрімка контратака по правому флангу, Роббен зміг вичавити кутовий, і цей навіс від прапорця мав шанс замкнути на ворота Матайсен. Удар захисника і став останнім реально гострим моментом біля воріт Касільяса. А ось іспанці продовжували тиснути. Блискучий вихід три в два запоров Іньєста, просто затиснувши пас на кожного з партнерів по атаці, потім пробивав Навас, після нього Фабрегас буквально проломився по центру захисту і завдав неточного удару ...

Вичавленого, виснаженість ресурсів Голландії тільки посилило видалення Хейтінга. Іньєста трохи підіграв з падінням, але порушення - затримка рукою в атаці - все-таки було, і друга жовта картка виявилася більш ніж заслуженою.
І хоча все логічно йшло до того, що Іспанія сама впорається з супротивником, опосередковано допоміг рефері. Дві поспіль помилки суддівства хитнули душевну рівновагу «Оране»: при пробитті штрафного м'яч чиркнув стінку, але Уебб не дав кутовий, і трохи раніше він не свиснув очевидне порушення Пуйоля на Елії. Роббен знову спробував щось розповісти рефері, але у іспанців розгорнулася контратака, захист невпевнено зайняла свої позиції, і ... На 116-й хвилині характер зробив свою справу.

Пас Фабрегаса, удар Іньєсти, Стекеленбург занадто високо підняв руки і м'яч ковзнув під рукавичкою у сітку воріт.
За 4 хвилини до закінчення основного часу додаткових таймів Іспанію можна було привітати з чемпіонством. На жаль, на гідне, видовищне опір у Нідерландів не вистачило сил, та й часу було дуже мало. Гол Іньєсти так і залишився єдиним у цьому двогодинному протистоянні, яке, незважаючи на мінімальний рахунок, тримало в напрузі до останньої хвилини. Команда

Берта Ван Марвейка не змогла впоратися з психологічним тиском, порахувавши, що рефері підсаджувати іспанцям - хоча помарки слідували в обидві сторони; сам же наставник не зміг у потрібний момент використовувати заміни і переломити настрій паніки.
Отже, у Кубку Світу - новий володар. Іспанія до континентального чемпіонства додає світове, і - дуже хотілося б, щоб ця блискуча команда, чудове покоління гравців не повторило типову долю обласканих чемпіонів.

Яскравий приклад таких «любимчиків публіки» - Італія - в нинішньому ЧС навіть не змогла вийти з групи. Що до Нідерландів, то вони стають срібними призерами втретє: навряд чи це втішить уболівальників ... Але, з іншого боку, не кожен народ здатний породити збірну, що тішить глядача своєю грою. Нідерландам з покоління в покоління, не маючи мегамощного і супер фінансіруемого чемпіонату, вдається це з завидною регулярністю. Будемо сподіватися - у «Оране» все ще попереду.

Категорія: Футбол в регионах | Додав: Катарина (18.12.2010)
Переглядів: 596 | Рейтинг: 0.0/0