Головна | Каталог статей | | Реєстрація | ВхідП`ятниця, 20:53, 2024Вітаю Вас Гість | RSS

Українські клуби зустрічалися з командами

До Сербії українська команда прибула за день до гри - в середу і вже увечері провела тренування. Нагадаю, що матч відбудеться не в Суботіца на «Градські стадіон», де домашні матчі першості проводить «Спртак Златібор Вода», а в місті Нови Сад, що знаходиться кілометрах в 80-ти від Белграда. Домашня арена сербського клубу не допущена УЄФА до проведення матчу єврокубків. Для тих читачів, хто бажає дізнатися більше про сербському клубі, рекомендую ознайомитися з матеріалом Володимира Пояснюка UA-Футбол представляє суперника: "Спартак Златібор Вода" (Сербія), в якому наш журналіст докладно представив суперника «Дніпра».

Українські клуби зустрічалися з командами з Сербії 8 разів, і поки що спостерігається паритет: 4 нічиїх, дві перемоги, дві поразки. «Дніпро» також має досвід протистояння сербським командам. На жаль, невдалий досвід. У сезоні-2004/05 підопічні Євгена Кучеревського зустрічалися з «Партизаном». Перший матч відбувся в Белграді і завершився обнадійливою для нас нічиєю з рахунком 2:2. Для того, щоб пройти в наступний раунд дніпропетровцям, по суті, потрібно було не програти вдома. Після того, як на 42-й хвилині був вилучений гравець «партизанів» Саша Іліч, завдання здавалася практично вирішеною. Але несподівана розв'язка настала на 86-й хвилині, коли українці позіхнули контратаку суперника - 0:1. До речі, в тому матчі відмінно себе проявив Симон Вукчевич, який нині грає в лісабонському «Спортінгу». Це я ж до чого й веду - дуже не хочеться подібних неприємних сюрпризів, а також того, щоб наш клуб знову запалив якусь «зірочку» в складі команди суперника. Якщо вже й «запалювати» так наших. Талановитих та перспективних у складі «Дніпра» нині вистачає. Ау, Коноплянка, Кані полоцький?!

На жаль, старт дніпропетровської команди в євро кубках проігнорували вітчизняні телевізійники. Це тим більше дивно, якщо врахувати, що власник «Дніпра», а також «заводів, газет, пароплавів» Ігор Коломойський є господарем телеканалів «1 +1» та «Кіно», на яких періодично «крутять» футбол. Але на цей раз Ігор Валерійович не виявив зацікавленість у показі матчу власного клубу. Ось і виходить, що матч зможуть подивитися тільки ті з уболівальників, хто має доступ в Інтернету. На сайті 9-го дніпропетровського телеканалу за адресою: www.9-channel.com планується показ прямої трансляції.

Категорія: Футбол в регионах | Додав: Катарина (17.12.2010)
Переглядів: 432 | Рейтинг: 0.0/0