Головна | Каталог статей | | Реєстрація | ВхідП`ятниця, 20:20, 2024Вітаю Вас Гість | RSS

В'ячеслав Грозний, гл.тренер «Арсеналу»:

- Я захоплений «Донбас Ареною». Я вперше на ній і можу сказати, що це просто витвір мистецтва, що заслуговує найглибшої поваги. Просто здорово! Потрібно стоячи аплодувати тим, хто побудував такий шедевр, причому тривалий час. Ми вчора провели тут тренування, нас у Донецьку зустріли просто чудово. Але, на жаль, мої гравці залишилися під враженням від цього шикарного твори мистецтва. На багатьох тиснула і ця арена, і «Шахтар».

Ви знаєте, я після «Спартака» взагалі нікого не боюся! І я скажу може бути нагло, але я їхав сюди обігравати «Шахтар»! Я хотів це зробити, тому що «Шахтар» тут ще не програвав! Я не раз переглянув, як вишикував гру донецький «Металург» - здорово вибудував - і вирішив точно так же побудувати гру, тільки з урахуванням виконавців, які у мене є. Ми пресинг ували перші п'ятнадцять хвилин, і «Шахтаря» не було видно.

Його не було б видно всі 90 хвилин, не напартачив деякі гравці - я не буду називати прізвищ - не привези вони два голи. Для мене це просто дико, я з ними в перерві про це говорив. Звичайно, рахунок 0:0, і рахунок 2:0 - це зовсім різні речі. Ми розуміли, що не можна давати простір технічним гравцям групи атаки «Шахтаря». Будь-яка команда не зможе нічого зробити з високотехнічними гравцями «Шахтаря». Їм не можна було давати простір, тому ми пробували пресингом скувати гравців «Шахтаря». У підсумку, трійку півзахисників «Шахтаря» фактично не було видно в цей час. Але коли пропускаєш гол, то опускаються руки. Ось так виходить - готуєш план на гру, а з-за двох помилок доводиться вносити корективи, причому кардинально.

Ви бачили, що я вже в першому таймі зробив заміну, замінивши захисника, хоча зазвичай так не роблю. Але другий гол на совісті одного футболіста. Він не мав права пускати за спину гравця. Цього не можна робити! Тому заміна - це виховний захід. Ви бачили, що в другому таймі я пішов ва-банк і зіграв у два чистих нападників, прибравши одного з центральних півзахисників. Але Мазілу отримав травму і останні півгодини він уже не грав. Але ми вже провели три заміни - Шершун раніше отримав травму, мені довелося Євсєєва вводити в гру - тому ми попросили Мазілу дограти. Шацьких ж забив гарний м'яч, і вважаю, що після цього ми мали психологічну перевагу. «Шахтар» був уже впевнений, що він виграв, і ми повинні були їх дотиснути!

Категорія: Футбол в регионах | Додав: Катарина (18.12.2010)
Переглядів: 646 | Рейтинг: 0.0/0