Головна | Каталог статей | | Реєстрація | ВхідЧетвер, 20:14, 2024Вітаю Вас Гість | RSS

Взагалі ж в Саранську відбувся справжнісіньке свято футболу

Ні один доступний мені телеканал цей матч не показував, а намагатися знайти відео трансляцію на просторах Інтернету я не вважав за потрібне - і прогадав (втім, не виключено, що все одно потерпів би крах). Прогадав, бо не зумів побачити перший гол Сергія Кузнєцова за «Аланію»! Сайт «Мордовії» пише, що на 59-й хвилині українець вийшов один на один з Дьяченко і легко з ним розібрався ... Рахунок таким чином став 0:2, а під завісу зустрічі - і зовсім 0:3. Можна, напевно, говорити, що ви що бігового колектив досить спокійно подолав бар'єр чвертьфіналу.

Взагалі ж в Саранську відбувся справжнісіньке свято футболу. Цитата того ж джерела, офіційного сайту «Мордовії»: «За найскромнішими підрахунками, кількість присутніх на матчі вболівальників вже давно перевищило офіційно заявлену цифру в 14 000 місць. Як не можна до речі на розум приходять грандіозні плани керівництва республіки з будівництва тридцятитисячний суперсучасного стадіону ».

Ну а як тільки стартував другий тайм, як сибіряки довели все-таки свою перевагу над суперником. За короткий час колишній нападаючий БАТЕ Геннадій Близнюк, колись наробив з білоруським клубом шереху в груповому турнірі Ліги чемпіонів, оформив дубль і зняв питання про переможця. Спочатку він скористався відмінним навісом Молош зі штрафного і головою вколотив м'яч у сітку у проти хід Колесникову, а потім реалізував пенальті, призначений за поштовх у спину Шевченка. Бурхливі події початку другої половини на цьому не закінчилися: дуже швидко арбітр матчу Олексій Миколаїв вигнав з поля капітана гостей Данцева, показавши йому дві жовті картки - другу, між іншим, за симуляцію.

Третій м'яч забив Астаф'єв, воістину злочинно надісланий наодинці в штрафній. Пас йому справа наліво зробив Олексій Аравін. Ну і все, мабуть ... Миколаїв потім ще Шевченко вигнав - і, що характерно, теж за симуляцію другий «гірчичник» йому вліпив. Але це була лише ложка дьогтю в бочці меду. «Сибір» - у півфіналі! І це, до речі, перша перемога новосибірської команди в сезоні, адже в чемпіонаті вона поки що не брала три очки.

Півфінали Кубка Росії також будуть складатися з одного матчу і пройдуть 21 квітня. У них зустрінуться «Зеніт» - «Амкар» і «Аланія» - «Сибір». Фінал, запланований на 16 травня, відбудеться в Ростові-на-Дону....

Категорія: Футбол в регионах | Додав: Катарина (18.12.2010)
Переглядів: 490 | Рейтинг: 0.0/0