Головна | Каталог статей | | Реєстрація | ВхідЧетвер, 23:18, 2024Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Статті » Футбол в регионах [ Додати статтю ]

Вже на 3 хвилині Ракицький виконував перспективний «стандарт» - мимо.

Через дві хвилини Ілсіньо, накрутивши кількох суперників, впав у штрафному (Годулян цілком прогнозовано «промовчав»). Сфера відскочила до Шевчуку, який точно прострелити не зміг, і м'яч став легкою здобиччю Бабенка. У наступній атаці господарів В'ячеслав Шевчук ще раз переконливо продемонстрував, чому Містер віддає перевагу Рацу. «Круглий» після навісу (якщо це дію можна так назвати) полетів у невідомому напрямку, і Ілсіньо довелося діставати його практично з ауту.

Бразилець м'яч врятував і навіть гостро прострілив, але Гладкий та Вілліан вже «відпочивали». На цьому стартова активність «гірників» зійшла нанівець. Точніше, Ужгороді досить оперативно відреагували, і що утворилися в обороні дірки залатали, використовуючи при цьому призабуту персональну опіку (до кожного бразильцеві був приставлений «сторож»).

Вона укупі з чудово налагодженою підстрахуванням і зупинила донецьку атаку: «гірники» просто загрузли в оборонних порядках гостей і до штрафної площі Бабенко доходили по великих святах (Жадсон, Ілсі і Віллі багато флінтами, але толку від цього було замало). На 17 хвилині Іщенко, зробивши перехоплення, добіг до штрафної площі гостей і ударив - сильно і неточно. Через дві хвилини Вілліан легко пішов від двох опонентів, але вдарив вкрай неточно.

А потім пішов найгостріший відповідь гостей. Слово взяв молдавський легіонер закарпатців Хауш. Богдан спершу класно пробив зі штрафного - Пятов перевів м'яч на кутовий. А потім, відірвавшись від заснув Ферні, не менш здорово пробив головою - П'ятов зробив другий сейв у матчі.

Показавши зуби, Ужгороді знову глибоко сіли назад за що і поплатилися. Заспівувачем багатьох хазяйських атак виступав Жадсон, який зірвав з себе кайдани персональної опіки. На 29 хвилині легіонер промчав по лівому флангу і досить гостро прострілив - тиша. Через десять хвилин донецький вивів на побачення з голкіпером Ілсіньо - всього лише кутовий. Нарешті, на 44 хвилині рахунок був відкритий.

Жадсон чудовим пасом на хід Вілліану застав зненацька оборону гостей (захисники ловили в мережі штучного офсайду Гладкого і втратили бразильця). Віллі промчав по лівому флангу і точно прострілив на Гладкого. Олександр зі своєю місією впорався. А через хвилину форвард відзначився ще раз, але замість поздоровлень від партнерів отримав «гірчичник» від Годуляна.

Категорія: Футбол в регионах | Додав: Катарина (18.12.2010)
Переглядів: 487 | Рейтинг: 0.0/0