Головна | Каталог статей | | Реєстрація | ВхідЧетвер, 22:01, 2024Вітаю Вас Гість | RSS

Зі штрафного зарядив Любеновіч - слабо.

Проте кримчани перший удар по воротах завдали лише на 21-й хвилині, коли розстарався Голайдо. До цього був лише пас все того ж Голайдо на Фещука, але Максим прийняв м'яч в штрафній суперника деревинкою, тому сфера і відскочила від нього на кілька метрів. Втім, з 23-ої по 30-у хвилини «Таврія» створила кілька цілком небезпечних моментів.
Після швидкої атаки бив у ближній кут Ковпак, але Пятов перевів м'яч на кутовий.

Галюза небезпечно накидав у штрафному, але Срна зняв м'яч з ноги Коспака. Але на 32-й хвилині ворота «Шахтаря» від гола вже нічого не вберегло. Після вкидання ауту з лівого флангу Ковпак перевів м'яч на протилежний кут штрафного, звідки Гуменюк головою переправив м'яч на дальню штангу, а там вже Фещук забив м'яч у сітку. Є підозра на офсайд, але тут ситуацію повинен прояснити лише відеоповтор.

Кримчани відразу після гола стрепенулися, вже Рац лише ціною жовтої картки перервав небезпечну атаку суперника. Однак варто було «Шахтарю» трохи збільшити обороти, як донеччани знову вийшли вперед. Це Коста на правому фланзі легко і невимушено пішов від Голайдо і від лицьової прострілив у штрафну, Жадсон набіг і вдарив у дотик - 2:1.

Перед перервою у «Шахтаря» було ще декілька моментів, але на гравців атаки чемпіона Україні напала штрафна падуча, пігулки від якої Мірча Луческу виписав лише в роздягальні.
Зате в другому таймі був формений розгром. Так, Сергій Пучков зняв з гри Галюзу, що грав в цьому поєдинку в центрі півзахисту, але навряд чи молодий Іван Матяж зумів би зупинити грізну атаку своєї рідної команди, за основний склад якої він так і не зіграв жодної зустрічі. Все стало ясно вже на 51-й хвилині: Фернандіньо довго самотньо роздумував про долю Ілсіньо в далекій Бразилії на правому фланзі у лицьовій, а потім навісив на дальню штангу, де Гладкий головою відправив м'яч у ворота.

Категорія: Футбол в регионах | Додав: Катарина (18.12.2010)
Переглядів: 723 | Рейтинг: 0.0/0