Головна | | | Реєстрація | ВхідСереда, 20:26, 2024Вітаю Вас Гість | RSS

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Сьогодні нас відідали:

Головна » 2010 » Грудень » 16 » Ліга Європи. "Анортосіс" - ЦСКА 1:2. Армійці стримали обіцянку
01:07
Ліга Європи. "Анортосіс" - ЦСКА 1:2. Армійці стримали обіцянку

Після домашньої великого виграшу у «Анортосіс» з рахунком 4:0 ЦСКА з легкою душею міг всією командою на чолі з тренерським штабом прикидати варіанти жеребкування групового турніру Ліги Європи. Матч-відповідь виглядав не більше ніж глибокої формальністю, імовірність якої, на жаль, УЄФА поки не навчилася передбачати і відповідно реагувати. А було б непогано ...

Втім, Леонід Слуцький ще в минулий четвер пообіцяв, що збирається і витягти профіт, здобувши для таблиці коефіцієнтів максимум очок. Навіть матч чемпіонату Росії перенесли, щоб підготуватися по-серйозному. В основному складі на кіпрський поєдинок було зроблено всього дві зміни в порівнянні з матчем московським: місця Кирила Набабкін і Вагнера Лава на полі зайняли Олексій Березуцький і Алан Дзагоєв, нарешті отримав можливість проявити себе з перших хвилин. Зазначу, що як і раніше не з'явився на зеленому газоні Кейсуке Хонда, що вийшов тільки в другому таймі і, крім «гірчичники», нічим не запам'ятався.

Вже на першій хвилині «Анортосіс» вселив надію в серця тих любителів футболу, що сідали до екрану телевізора з тліючої надією на відродження інтриги. Міг відбутися швидкий гол, але реактивний Лаборде, потужно пробив у ближній кут воріт Акінфєєва з меж штрафної, в створ не потрапив. Ще 20 хвилин колумбійський півзахисник помучити оборону армійців, а потім смикнув м'яз і попросив заміну. Так що і остання надія в серцях тих самих любителів футболу повинна була померти - без одного зі своїх найактивніших гравців «Анортосіс» міг розраховувати хіба що на нульову нічию.

Переглядів: 3154 | Додав: Катарина | Рейтинг: 0.0/0