Головна | | | Реєстрація | ВхідЧетвер, 08:49, 2024Вітаю Вас Гість | RSS

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Сьогодні нас відідали:

Головна » 2010 » Грудень » 16 » Ліга Європи. "Анортосіс" - ЦСКА 1:2. Армійці стримали обіцянку
01:21
Ліга Європи. "Анортосіс" - ЦСКА 1:2. Армійці стримали обіцянку

Після домашньої великого виграшу у «Анортосіс» з рахунком 4:0 ЦСКА з легкою душею міг всією командою на чолі з тренерським штабом прикидати варіанти жеребкування групового турніру Ліги Європи. Матч-відповідь виглядав не більше ніж глибокої формальністю, імовірність якої, на жаль, УЄФА поки не навчилася передбачати і відповідно реагувати. А було б непогано ...

Втім, Леонід Слуцький ще в минулий четвер пообіцяв, що збирається і з ответку витягти профіт, здобувши для таблиці коефіцієнтів максимум очок. Навіть матч чемпіонату Росії перенесли, щоб підготуватися по-серйозному. В основному складі на кіпрський поєдинок було зроблено всього дві зміни в порівнянні з матчем московським: місця Кирила Набабкін і Вагнера Лава на полі зайняли Олексій Березуцький і Алан Дзагоєв, нарешті отримав можливість проявити себе з перших хвилин. Зазначу, що як і раніше не з'явився на зеленому газоні Кейсуке Хонда, що вийшов тільки в другому таймі і, крім «гірчичники», нічим не запам'ятався.

Вже на першій хвилині «Анортосіс» вселив надію в серця тих любителів футболу, що сідали до екрану телевізора з тліючої надією на відродження інтриги. Міг відбутися швидкий гол, але реактивний Лаборде, потужно пробив у ближній кут воріт Акінфєєва з меж штрафної, в створ не потрапив. Ще 20 хвилин колумбійський півзахисник помучити оборону армійців, а потім смикнув м'яз і попросив заміну. Так що і остання надія в серцях тих самих любителів футболу повинна була померти - без одного зі своїх найактивніших гравців «Анортосіс» міг розраховувати хіба що на нульову нічию.

Тим не менш, перевага щодо володіння м'ячем у кіпріотів і до заміни Лаборде, і після неї було пристойним, щось близько 60 на 40. Однак у футболі далеко не завжди виграє той, у кого довше тримається м'яч. На 16-й хвилині ЦСКА міг довести цю тезу на практиці: Оліс, Дзагоєв і Думбо розіграли відмінну комбінацію і Сейду опинився віч-на-віч з воротарем. Івуарійський нападаючий чомусь не захотів «вирішувати» ситуацію сам і зробив абсолютно зайвий пас на партнера.

Природно, м'яч до того не потрапив. Фанати російського клубу, що відрізнялися на стадіоні в Ларнаці численністю (якщо судити по струнким вигукам, закликає до насильницьких дій певного характеру по відношенню до московського «Спартаку»), розчаровано зітхнули. До перерви їхні улюбленці запороли ще дві непогані можливості відкрити рахунок. Обидві пов'язані з прізвищем Зоран Тошич, впевнено стає новим лідером команди. Спершу він увійшов у штрафну і прострілив на ближню штангу. Захисник господарів, зрізавши м'яч, ледь не оформив авто гол. А потім екс-хавбек «Манчестер Юнайтед» і «Кельна» відмінно виконав штрафний, відправивши м'яч повз стінку під поперечину. Козачок зірвав оплески.

Переглядів: 3331 | Додав: Катарина | Рейтинг: 0.0/0