Головна | | | Реєстрація | ВхідВівторок, 09:05, 2024Вітаю Вас Гість | RSS

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Сьогодні нас відідали:

Головна » 2010 » Грудень » 16 » «Шахтар» 7-й раз поспіль, а всього 10-й, виграє у «Волині».
01:06
«Шахтар» 7-й раз поспіль, а всього 10-й, виграє у «Волині».
Переможна серія гірників досягає 5 ігор, безпрограшна - 24, гольова - 13, суха - 329.
Донеччани вперше в цьому сезоні не пропускають на виїзді.
Клубний анти рекорд встановлює «Волинь», продовжила свою без гольову домашню серію до 457 хвилин.
М'яч, забитий Едуардо, виявляється 400-м, пропущеним «Волинню» в прем'єр-лізі.
«Кривбас», вперше забив "Металісту" на його полі більше двох голів, перериває без виграшну серію в зустрічах з харків'янами, яка склала в підсумку 8 ігор (2 нічиї і 6 поразок).
Криворіжці реалізовують 12-й пенальті поспіль.
«Металіст» 20-й раз зазнає поразки, ведучи в рахунку по ходу зустрічі.
Харків'яни повторюють особистий анти рекорд, програвши в рідних стінах третій матч поспіль.
Гольова домашня серія підопічних Богдана Маркевича досягає 11 ігор.
«Таврія» здобуває 4-у поспіль перемогу над запорізьким «Металургом», забивши в цілому 7 м'ячів і не пропустивши жодного. На своєму полі кримчани обіграли запорожців в 10-й раз.
Дмитро Голайдо стає автором 50-го гола «Таврії» у зустрічах з «Металургом».

Запорожці, які в цьому сезоні поки обходяться на виїзді без забитих м'ячів, доводять свою гостьову без гольову серію до 492 хвилин.
30-ту перемогу в чемпіонатах України здобуває Микола Костов.
70-й раз пробиває пенальті донецький «Металург» - і другий поспіль одинадцятиметровий не реалізовує.
«Оболонь», яка провела 20-й сухий матч на своєму полі, перериває свою домашню без виграшну серію, що склала 9 ігор (4 нічиї та 5 поразок). До зустрічі з «Зорею» останню перемогу в рідних стінах «пивовари» видобули 7 березня, обігравши «Чорноморець» з рахунком 1:0.
Третій перемогу поспіль святкують вдома «Карпати», 4-е поспіль поразка терпить «Севастополь».
150-й матч у чемпіонатах України проводить Лакі Ідахор («Таврія»), 100-й - Іван Козоріз («Іллічівець»), 1-й - Андре («Динамо»), Дмитро Єременко («Металург» З) і Лукаш Тесак («Зоря»).

Переглядів: 2723 | Додав: Катарина | Рейтинг: 0.0/0