Головна | Каталог статей | | Реєстрація | ВхідСубота, 08:41, 2024Вітаю Вас Гість | RSS

Але я знаю, що можемо обіграти їх.

Берт ван Марвейк (головний тренер збірної Голландії): «Бразилія - фаворит чемпіонату світу. Однак ми довели, що можемо перемагати таких суперників. Я повністю впевнений в цьому. Моя команда абсолютно готова до матчу, гравці з приємним хвилюванням чекають зустрічі. Вони знають, що попереду найважливіший матч, вони повністю сконцентровані на ньому. Ми не боїмося Бразилію і налаштовані реалістично; знаємо, що у бразильців хороша, сильна команда, у якої в арсеналі є різна зброя.

Важливо буде зіграти в свій футбол, а не підлаштовуватися під чужий. Ми не збираємося грати з ними так, як діяв Кот-д'Івуар - тобто від оборони. На щастя, у нас немає травмованих футболістів, - Арьєн Роббен готовий провести матч повністю, а Рафаель Ван дер Ваарт, який пропустив два дні занять, відновив тренування в загальній групі ».

Жуліо Сезар (воротар збірної Бразилії): «Я пропустив два м'ячі у двох перших матчах чемпіонату світу тому, що нам є ще над чим працювати при грі в обороні. Але Дунга вже не перший рік звертає увагу всіх футболістів на проблеми захисту. Лусіу грає важливу роль в такій побудові команди. Його досвід і стабільність підсилюють наш потенціал.

Футбол в регионах | Переглядів: 1006 | Додав: Катарина | Дата: 18.12.2010 | Коментарі (0)

Щоправда, як виявилося пізніше, голепад лише починався.

3:1 - і все стало ясно. Але спершу був вихід на заміну Степаненко, для якого це був дебют у «Шахтарі» - причому на рідному для Тараса стадіоні. Запорожець спершу трохи мандражувати, але в старанності йому не відмовиш. Одного разу він навіть Вілліана зрубав разом з м'ячем. Так що кримчанам навіть пощастило, що вони зі Степаненко нечасто зустрічалися, адже гра проходила далеко від воріт «Шахтаря».

Лише раз на 62-й хвилині Чижов даремно відпасував на Пятова, якого вже накривали суперники, і Андрій просто подарував м'яч Ідахора. Лаки просто офігел від такого щастя, і поки приходив до тями, момент для удару було втрачено. На цьому креативні дії володаря Кубка України і завершилися. Далі було побиття немовлят. Досить ефектне, до слова, але інакше і бути не могло - соло бразильці.

Зі штрафного зарядив Любеновіч - слабо.

Проте кримчани перший удар по воротах завдали лише на 21-й хвилині, коли розстарався Голайдо. До цього був лише пас все того ж Голайдо на Фещука, але Максим прийняв м'яч в штрафній суперника деревинкою, тому сфера і відскочила від нього на кілька метрів. Втім, з 23-ої по 30-у хвилини «Таврія» створила кілька цілком небезпечних моментів.
Після швидкої атаки бив у ближній кут Ковпак, але Пятов перевів м'яч на кутовий.

Галюза небезпечно накидав у штрафному, але Срна зняв м'яч з ноги Коспака. Але на 32-й хвилині ворота «Шахтаря» від гола вже нічого не вберегло. Після вкидання ауту з лівого флангу Ковпак перевів м'яч на протилежний кут штрафного, звідки Гуменюк головою переправив м'яч на дальню штангу, а там вже Фещук забив м'яч у сітку. Є підозра на офсайд, але тут ситуацію повинен прояснити лише відеоповтор.

Команда не згодна задовольнятися тим, чого досягла.

Ікер Касільяс (капітан збірної Іспанії): «Наша збірна довела, що вона - не команда одного гравця. Гравець може бути у відмінній формі, але без команди це нічого не означає, адже в результаті все залежить від командної роботи. Ми знаємо, що матч проти Німеччини стане найважливішим в нашій історії. Він ще важливіше, ніж фінал Євро-2008 в Австрії два роки тому. Набравшись терпіння, ми змогли заслужити повагу в світовому футболі. За останні два-три роки іспанці перемагають як на клубному рівні, так і на рівні збірних. І це дуже важливо для розвитку іспанського футболу ».

Хаві (півзахисник збірної Іспанії): «Склад Німеччини оновився, з'явилися більш талановиті гравці, особливо в півзахисті. Добре, що в матчі з нами не зможе взяти участі через дискваліфікацію Томас Мюллер, оскільки він знаходиться у відмінній формі. Ми можемо зіграти з цим супротивником добре, тому що збірній Німеччини подобається володіти м'ячем і вони можуть залишити для нас більше простору, ніж Парагвай.

Ми вже в півфіналі і мають намір пройти ще далі.

Давид Вілья (нападник збірної Іспанії): Я хочу забивати голи і продовжувати допомагати збірної Іспанії. Ми досягли півфіналу і отримали можливість вийти у фінал. Нам потрібно усунути Німеччину зі свого шляху. В останніх матчах було видно, що німці відчувають себе дуже комфортно, коли ведуть у рахунку. Вони дуже здорово грають на контратаках, у них швидкі футболісти. Можливо, саме цього ми побоюємося найбільше, але в той же час у грі збірної Німеччини ще багато того, чого можна побоюватися. Знаємо, що ми можемо досягти того, чого Іспанія ніколи не досягала у своїй історії. Сподіваюся, середовище буде великим днем для нашого футболу, і ми зможемо сказати, що вийшли у фінал.

У нас з'явилися нові обличчя, змінився характер.

Вісенте Дель Боске (головний тренер збірної Іспанії): «Торрес? Його без гольову серія? Він не відчуває з цього приводу ніякого тиску. Фернандо виступає на вищому рівні. На полі з перших хвилин вийдуть ті, в кого ми найбільше впевнені і хто підійде під нашу ігрову схему. Не варто порівнювати цей матч з фіналом Євро-2008, тоді була зовсім інша зустріч. Думаю, обидві збірні підходять до півфіналу у відмінній формі і рішучістю пробитися у фінал ».
Бастіон Швайнштайгер (півзахисник збірної Німеччини): «Я дуже поважаю іспанську команду. Це, мабуть, кращий колектив у світі, який показує футбол високої якості.

Два роки тому у Відні іспанці у нас виграли, причому були відверто сильнішими. І небезпечні у них не тільки Хаві з Іньєстою, хоча вони задають темп на полі, і саме їх потрібно закривати, щоб цей темп збивати. Хабі Алонсо, Піке - теж відмінні футболісти. Думаю, обіграти іспанців ми зможемо тільки за умови, що будемо єдиним колективом протягом всіх дев'яноста хвилин. Тому що суперники дуже технічні і навіть на останніх хвилинах, коли сил начебто ні на що не залишається, можуть обіграти тебе один в один. Тому ми, повторюся, повинні бути колективом ...

У нас одна велика мета. Разом ми доб'ємося всього!

В останні два дні окремо від основної групи футболістів бундестім тренувалися також Хедіра і Какау, проте ситуація ніби як сприятлива. У захисника Фрідріха були проблеми з ногою, через що він пропустив тренування в понеділок, але і Арне повинен встигнути повернутися в лад. Іспанці ж напередодні матчу хвилювалися за Сеска Фабрегаса, який отримав пошкодження на тренуванні у вівторок. Воно виявилося несерйозним і ніякого рецидиву травми малогомілкової кістки, якою підозрювали, не виявилося.

Нагадаю, що ці ж команди зустрічалися два роки тому у фіналі чемпіонату Європи-2008, і тоді іспанці за рахунок гола Фернандо Торреса зуміли здолати суперників - 1:0.
Перед півфінальним матчем збірна Німеччини звернулася з відкритим листом до своїх уболівальників. Підопічні Йоахіма Льова подякували фанатам за підтримку. «Ми бачили, як святкували наші перемоги на батьківщині, - слова листа. - Тисячі людей зібралися на площах, мільйони дивилися матч по телевізору.

У Нідерландів в сідлі тримався в повну силу лише голкіпер.

Стекеленбург нейтралізував відмінний вихід іспанців два в два - Фабрегас з пасу Іньєсти не зміг переграти стража воріт. До речі, з цього епізоду виникла стрімка контратака по правому флангу, Роббен зміг вичавити кутовий, і цей навіс від прапорця мав шанс замкнути на ворота Матайсен. Удар захисника і став останнім реально гострим моментом біля воріт Касільяса. А ось іспанці продовжували тиснути. Блискучий вихід три в два запоров Іньєста, просто затиснувши пас на кожного з партнерів по атаці, потім пробивав Навас, після нього Фабрегас буквально проломився по центру захисту і завдав неточного удару ...

Вичавленого, виснаженість ресурсів Голландії тільки посилило видалення Хейтінга. Іньєста трохи підіграв з падінням, але порушення - затримка рукою в атаці - все-таки було, і друга жовта картка виявилася більш ніж заслуженою.
І хоча все логічно йшло до того, що Іспанія сама впорається з супротивником, опосередковано допоміг рефері. Дві поспіль помилки суддівства хитнули душевну рівновагу «Оране»: при пробитті штрафного м'яч чиркнув стінку, але Уебб не дав кутовий, і трохи раніше він не свиснув очевидне порушення Пуйоля на Елії. Роббен знову спробував щось розповісти рефері, але у іспанців розгорнулася контратака, захист невпевнено зайняла свої позиції, і ... На 116-й хвилині характер зробив свою справу.

Два доданих тайму «Оране» лише відбивалися від атак іспанців.

Простріл Наваса (він вийшов замість Педро і дійсно оживив свій фланг) в падінні перервав Матайсен, але упустив м'яч прямо на форварда. Той пробивав впритул по порожніх воротах, та ось тільки влучив м'ячем у все того ж Матайсена, який, як матрос Желєзняк, з останніх сил проповз кілька метрів, що б заблокувати постріл.

Але - жахлива реалізація моментів вже стала візитною карткою підопічних Дель Боске, і до кінця тайму відзначитися результативним ударом так і не вдалося. Іспанці куди активніше намагалися вирішити питання чемпіонства без додаткового часу, але удача посміхнулася не їм, а рекламодавцям, які отримали можливість вставити в трансляцію ще кілька роликів.

Наставники обох збірних передбачали такий розвиток подій, тому приберегли заміни на пізніший час. Заміни Дель Боске можна з упевненістю назвати вдалими - і Навас з 60-х хвилин вдало увійшов у гру, і Фабрегас посилив і без того блискучий центр поля іспанців, та й Торрес на останніх хвилинах зумів мальовничо полежати на газоні. Заміни Ван Марвейка не пішли в струмінь: знявши гіперактивного Дірка Кайта, який працював по всій брівці від прапорця до прапорця, він випустив Елію, який просто загубився серед монстрів європейського футболу.

Під завісу тайму «Оране» показали кігті в повну силу.

До речі, треба відзначити і такий момент: всупереч брутальному стилю протистояння, в якому Нідерланди здавалися більш запеклими головорізами, ніж їх супротивник, знайшлося місце і красивому жесту. Віддаючи іспанцям м'яч після "неігрового" вибивання в аут, хтось із "Оране" надто вже рішуче приклався по м'ячу і Ікер Касільяс ледь не отримав "подарунок" у праву дев'ятку воріт. Втім, голкіпер зумів дотягнутися і вибити на кутовий, голландці ж від прапорця плавно канув м'яч назад в руки воротаря: мовляв, нам чужого не треба, ми і з гри ще заб'ємо. Благородно-с!

Не кожен би зміг. Тим більше у фіналі чемпіонату світу.
Відмінний шанс для взяття воріт був у голландців на 37-й хвилині, коли після розіграшу кутового Матайсен з відмінної позиції промазав по м'ячу. А незадовго до свистка Арьєн Роббен пробив в лівий нижній кут воріт - Касільяс зміг парирувати. По суті, в Іспанії найяскравішим епізодом залишився удар Рамоса на перших хвилинах, після чого в низці порушень відносну перевагу за моментами змогли перетягнути на себе голландці.