Головна | Каталог статей | | Реєстрація | ВхідСубота, 20:09, 2024Вітаю Вас Гість | RSS

Донецький "Металург" поступився "Сталі"

У середу ввечері футболісти донецького "Металурга" провели товариський поєдинок з одним із лідерів першої української ліги алчевської "Сталлю". Напевно Микола Костов захотів подивитися на всіх своїх підопічних, що називається, у справі. Формат спарингу увазі необмежену кількість замін, а це, що якраз і було необхідно.

Ось і у звітному поєдинку грало 22 гравців "Металурга". Судячи з рахунку, матч був не найвдалішим для донеччан, а от у плані отримання необхідної інформації для наставників команди, він дав чимало поживи для роздумів.

Відрадно, що після травм з'явилися на футбольному полі Мусавенкосі Мгуні та Велізар Димитров. До речі, обидва гравця були активні, знову набирають свої кращі кондиції Олексій Годін та Жозе Соарес, що пропустили останній матч чемпіонату проти "Металіста".

Гості у звітному матчі запам'яталися грамотними тактичними діями. Забивши швидкий гол, а у алчевської команди відзначився хавбек Ігор Гордя, вони стали строго діяти від оборони і в цьому досягли успіху.

"Металург" (Донецьк) - "Сталь" (Алчевськ) - 0:1 (0:1)
Гол: Гордя (6)

"Металург" (1-й тайм): Воробйов, Коротецький, Аделейе, Воловик, Шина, Прийма, Лазич, Мхітарян, Морозюк, Годін, Танаса
"Металург" (2-й тайм): негода, Маріо Сержіо, Воловик (Ткаченко, 62), Аделейе (Білоус, 62), Барановський, Тейшейра, Дашян, Димитров, Морозюк (Морозюк, 67), Іванко, Мгуні
Головний тренер Микола Костов

"Сталь" (1-й тайм): Сітало, Білий, Кондратюк, Назаренко, Чеботарьов, Одинцов, Гавриш, Мироненко, Гордя, Окана-Стазі, Коллінс
"Сталь" (2-й тайм): Сітало, Білий, Кондратюк (Ясковіч, 53), Налигач, Чеботарьов (Янченко, 57), Палагнюк, Гавриш (Єрмаков, 55), Мироненко, Лактіонов, Сікорський, Шевченко