Головна | Каталог статей | | Реєстрація | ВхідСереда, 10:29, 2024Вітаю Вас Гість | RSS

Моментів забити другий м'яч

Тим не менш, незважаючи на все своє величезне ігрову перевагу, «оранжево-чорні» цілком могли піти на перерву програючи. Це Ферні «вивів» Батісту практично один на один з Пятовим. Роша трохи завозився з м'ячем і переграти Андрія не зумів. Друга «хвиля» атаки також захлинулася: Батіста класно навісив на лінію воротарської точно на Худоб'яка. Ігор замість удару головою, вирішив зупинити сферу грудьми і момент для удару було втрачено. На 42 хвилині відзначився вже Тлумак. Після кілька корявого пасу від Степаненко, Дуглас накрутив Авелара і здорово вдарив в дальній кут - Тлумак кінчиками пальців перевів м'яч на кутовий. Деревинський цей момент не помітив.

Нарешті, на 45 хвилині рахунок був відкритий. Ферні, видряпав м'яч у Зеньова на чужій половині поля (ось вам і пресинг), заробив штрафний, який був тут же розіграний. Дугласу прорватися по флангу суперники не дали, але атака продовжилася і м'яч після серії коротких передач був доставлений на лівий фланг Рацу. Разван вдарив і м'яч рикошетом від Федецького потрапив точно на голову Вілліану, що виконував в цьому моменті функції форварда - 1:0.

У другому таймі атаки господарів продовжували накочуватися на оборонні порядки гостей. Моментів забити другий м'яч був цілком достатньо. Та що там другий м'яч, все могло закінчитися черговим розгромом. Але блискуче грав Тлумак, та й приціл у «гірників» був усе-таки збитий. Інакше пояснити численні промахи бразильського легіону не можна. Чого вартий удар Жадсона «щокою» в нижній кут (м'яч дивом розминувся зі штангою) після філігранно розіграної двуходовкі з Віліаном і елегантним пропуском Едуардо. На 58 хвилині Дуду зібрав біля себе трьох львів'ян, віддав під удар Жадсону - знову мимо. Не проходить і п'яти хвилин як ударіще (а по-іншому і не скажеш) стрясає поперечину. Тут же м'яч опиняється у Дугласа. Коста б'є сильно і точно - Тлумак! А ще ж були навіси Срни, небезпечні підключення Раца, удари Ферні і Кости.

Усього й не перелічиш. «Шахтар» до хвилини десь 75 виглядав просто здорово. Одна біда, забити так і не вдалося. Не підсилили гру й заміни від Луческу. Гладкий відіграв просто огидно, потрапляючи то у офсайд, а то в халепу. Алекс також не відзначався. Все це призвело до досить нервовій кінцівці. «Карпати», які у другому таймі по великих святах перетинали центр поля з м'ячем, під завісу матчу мали два хороших шансу. Але удар Голодюка в створ воріт не залетів. А Кузнєцов, випередивши невпевнено зіграв на виході П'ятова, у ворота не потрапив.

У цілому, підбиваючи підсумки, можна констатувати, що донеччани виглядали на голову сильніші за суперника і мінімальний рахунок не зовсім вірно відобразив те, що відбувалося на полі. І якщо в першому таймі гра була більш-менш рівною, то у другому перевага господарів була беззастережно. І лише блискуча гра Тлумака (варто ще відзначити два ефектних сейва воротаря після ударів захисників по своїх воротах) врятувала гостей від розгрому. У львів'ян, крім воротаря, варто відзначити лінію оборони, яка особливо розгулятися опонентам не дала. А от середня лінія просідала. Звідси і така велика кількість ударів з середньої та дальньої дистанції.

Категорія: Футбол в регионах | Додав: Катарина (16.12.2010)
Переглядів: 634 | Рейтинг: 0.0/0