Головна | Каталог статей | | Реєстрація | ВхідСубота, 17:39, 2024Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Статті » Футбол в регионах [ Додати статтю ]

Ну а «Ростов» продовжує завойовувати симпатії.

У Росії через смог був зіграний неповний тур, відзначити в якій потрібно лише трьох людей. По-перше, це, звичайно ж, Олег Протасов, чий «Ростов» здолав вдома «Терек» (1:0). У важкій грі успіх господарям поля приніс удар Павленко на 75-й хвилині, з яким Андрій Дикань, ще один наш співвітчизник, впоратися не зумів. В інших моментах претензій до воротаря бути не може. Працював він у поті чола, а сейф після удару того ж Павленко зі штрафного я взагалі схильний записати в розряд блискучих. Як же голкіпер збірної України зреагував на рикошет м'яча від газону! .. Ну а «Ростов» продовжує завойовувати симпатії вболівальників, замикаючи першу п'ятірку в турнірній таблиці.

Дикань - це був наш гравець «по-друге», а по-третє, відразу два матчі на тижні провів півзахисник «Томі» Кирило Ковальчук. Ще в понеділок у винесеному поєдинку позаминулого тепер вже туру його команда здолала «Сибір» (3:2). Українець був активний, відпрацьовував і в захисті, але нічого надприродного не показав. Втім, нічого такого собі від нього, напевно, й не було потрібно. Ковальчук був замінений на 66-й хвилині, але вже неділі знову вийшов у старті - цього разу на виїзді проти чемпіона країни «Рубіна». Діяв на лівому фланзі, був не дуже помітний і знову не дограв до кінця. Його замінили на 58-й. Рахунок гри 2:1 на користь господарів.

Ну а ми з вами чекаємо в чемпіонаті Росії поповнення! Пороху тамтешньої Прем'єр-ліги знову вирішив понюхати Андрій Гусін! Останнім часом він займав пост помічника головного тренера Махачкалінська «Анжи» Гаджи Гаджиєва, з яким має вже відносно чималий досвід роботи. Їхня команда відчуває кадрові проблеми, ну і з грошима, напевно, не все гаразд, як це зазвичай буває.

Тому Гаджі Муслімовіч вирішив обійтися малою кров'ю і включити до заявки 37-річного гравця, здатного і в центрі оборони відпрацювати, і в півзахисті відмахав. «Гусін - футболіст високого класу, який планував уже в принципі закінчити з футболом, і з моменту приходу в команду є моїм помічником. Але в процесі багатьох тренувальних занять ми часто підключали Андрія, коли нам не вистачало гравця.

І спаринги показували, що як гравець він в порядку. Мова не йде про те, щоб Гусін грав кожен матч 90 хвилин, але трапляються ситуації, коли футболіст з таким рівнем майстерності може виявитися необхідний команді », - наводить слова Гаджиєва офіційний сайт« Анжі ». Нагадаю, що екс-гравець «Карпат», ЦСКА і «Динамо» провів у Росії 52 гри за «Крилья Совєтов» і «Сатурн». Потім був в «Хімках», але дуже швидко розірвав контракт. І ось - насувається повернення? ..

Категорія: Футбол в регионах | Додав: Катарина (16.12.2010)
Переглядів: 626 | Рейтинг: 0.0/0