Головна | Каталог статей | | Реєстрація | ВхідНеділя, 00:17, 2024Вітаю Вас Гість | RSS

країнці стали третіми на Меморіалі Лобановського

Збірна України, складена з гравців 1990-1991 р.н., зайняла третє місце на VIII Меморіалі Валерія Лобановського. У «втішному» фіналі «жовто-сині» обіграли збірну Туреччини з рахунком 2:1.

Відкрити рахунок команді, якою керував Олег Кузнєцов (старший тренер «молодіжки» Павло Яковенко працював з групою хлопців 1988-1989 р.н., які ввечері проводили товариський матч з Чорногорією), вдалося на останніх секундах першого тайму - м'яч залетів у сітку після сильного удару Богданова зі штрафного. А через кілька хвилин після відновлення гри нашим хлопцям далося подвоїти свою перевагу, коли Прийма впевнено реалізував пенальті.

Практично відразу ж турки залишилися в меншості, коли не по-джентельменські повів себе Махмут Боз і був вилучений з поля. Навіть у меншості гостям вдалося поквитатися один гол - допоміг їм у цьому динамівець Темур Парцванія, «відзначився» авто голом. Втім, незважаючи на те, що до фінального свистка залишалося досить часу, «жовто-сині» впевнено довели матч до перемоги і в підсумку завоювали бронзові медалі турніру.

Відзначимо, що в звітному поєдинку грали четверо представників «Динамо». Крім згадуваного захисника Парцванії, що провів на полі весь матч, також 90 хвилин відіграв захисник Сергій Люлька. У першому таймі тон атакам нашої команди ставив Сергій Шевчук, а на 70-ій хвилині на заміну вийшов Сергій Рибалка.

Категорія: Футбол в регионах | Додав: Катарина (16.12.2010)
Переглядів: 642 | Рейтинг: 0.0/0