Головна | Каталог статей | | Реєстрація | ВхідНеділя, 00:33, 2024Вітаю Вас Гість | RSS

Збірна України зіграла внічию з Голландією

У черговому товариському матчі збірна Україна добилася результативною нічиї з віце-чемпіонами світу голландцями - 1:1.

Незважаючи на те, що голландці приїхали на матч з Україною резервним складом, вони не виглядали хлопчиками для биття. Підопічні Берта Марвейка грамотно вели гру, не дозволяючи нашим гравцям загрожувати їх воріт. За весь перший тайм команди лише по разу загрожували воротам один одного. У нашій команді з вигідної позиції не влучив Шевченка, а у голландців стовідсотковий момент втратив де Йонг.

У цілому ж у грі збірної України хапала сумбуру. А обличчя Мирона Маркевича виражало граничну заклопотаність і незадоволення діями своїх гравців. Особа Мирона Маркевича виражало граничну заклопотаність і незадоволення діями своїх гравців.

Після перерви пішли заміни, і гра помітно пожвавилася. Воротарям обох команд не доводилося нудьгувати. Першими рахунок відкрили гості. На 73-й хвилині Янссен завдав потужного удару і м'яч, потрапивши у поперечину і П'ятова, відскочив до Ленсу, коор переправив круглого у порожні ворота.

Але вже через дві хвилини українці зрівняли рахунок. Алієв завдав чудовий з техніки удар, змусивши трибуни в черговий раз аплодувати його майстерності. У час, що залишився обидві команди могли вирвати перемогу, але забитих голів уболівальники так і не побачили.

Гра завершилася внічию 1:1. Напевно цей результат потішить самолюбство гравців нашої збірної, хоча суперник і грав резервним складом.