Головна | Каталог статей | | Реєстрація | ВхідСубота, 02:53, 2024Вітаю Вас Гість | RSS

Моментів забити другий м'яч

Тим не менш, незважаючи на все своє величезне ігрову перевагу, «оранжево-чорні» цілком могли піти на перерву програючи. Це Ферні «вивів» Батісту практично один на один з Пятовим. Роша трохи завозився з м'ячем і переграти Андрія не зумів. Друга «хвиля» атаки також захлинулася: Батіста класно навісив на лінію воротарської точно на Худоб'яка. Ігор замість удару головою, вирішив зупинити сферу грудьми і момент для удару було втрачено. На 42 хвилині відзначився вже Тлумак. Після кілька корявого пасу від Степаненко, Дуглас накрутив Авелара і здорово вдарив в дальній кут - Тлумак кінчиками пальців перевів м'яч на кутовий. Деревинський цей момент не помітив.

Нарешті, на 45 хвилині рахунок був відкритий. Ферні, видряпав м'яч у Зеньова на чужій половині поля (ось вам і пресинг), заробив штрафний, який був тут же розіграний. Дугласу прорватися по флангу суперники не дали, але атака продовжилася і м'яч після серії коротких передач був доставлений на лівий фланг Рацу. Разван вдарив і м'яч рикошетом від Федецького потрапив точно на голову Вілліану, що виконував в цьому моменті функції форварда - 1:0.

Футбол в регионах | Переглядів: 632 | Додав: Катарина | Дата: 16.12.2010 | Коментарі (0)

Олександр Алієв: "Перехід Мілевського став би плюсом"

Олександр Алієв забив гол і віддав гольову передачу. Але його зусиль не вистачило, щоб наздогнати Веллітоном.

- Александр, навчіть так забивати зі штрафних, - попросив кореспондент «Советского спорта» Алієва, ледь той з'явився в змішаній зоні. У відповідь гравець тільки сумно посміхнувся.

- Яка різниця, що в стінці був всього один суперник, - говорить Олександр. - М'яч у воротах - і всі справи. Хоча краще б ми вигравали, а я йшов з поля без гола.

- Що скажете про «Спартак»?

- Цього разу він був сильніше. Вони створили три моменти і забили три голи. Стовідсоткова реалізація!